Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány. Mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány. Mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés

Tetszik egy lány...egy osztályba járunk, valószínűleg a válaszolók 99%-a azt fogja írni,hogy menjek oda hozzá és mondjam meg neki,amit érzek/gondolok...

De elég félős vagyok...nagyon sokszor engem néz és azért nem veszem ezt nagy dobra, mert sok srác tetszik neki, szerintem :)

Teljes önbizalom hiányom van, de nem vagyok ronda :)

Sőt, kb mindenki szerint pont az ellentéte vagyok

De ugye tudja mindenki,hogy ez egy állapot...ezt nem olyan nagyon könnyű leküzdeni és én se nagyon tudom

Szoktunk néha beszélni, ha egymásra nézünk kb vibrál a levegő

Az a baj,hogy sosincs egyedül,szóval ha lenne erőm akkor se tudnék vele beszélni...


2010. szept. 2. 16:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá, s beszélj vele, s próbálj végig a szemébe nézni, ne harapd el a szavaid, és érthetően beszélj. Ha kerüli a tekinteted, akkor az nem jó, pr.ki.
2010. szept. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Van egy elég biztos módszer h kiderítsd h kedvel-e...ha bezsélsz vele mosolyog-e?Nevet-e a poénjaidon?Ha igen az már jó pont :)

Minden lány azt értékelné ha személyesen mondanád meg neki!

Ember különben is!PAsimból vagy az isten áldjon meg!Szedd össze magad!te magad is tudod legbelül h tetszel neki,szóval hajrá!Nem kell egyből megkérni a kezét csak menj oda hozzá beszélgetni mikor egyedül van.(Azt írtad mindig a bnőivel van.aakor olyankor próbáld meg mikor legfeljebb 1 bnője van ott és vele is légy kedves!)

Hidd el ha szivesen van veled egy idő után elintézi h kettesben maradjatok ;)

2010. szept. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Jajj én lány vagyok és pont ilyen helyzetben vagyok én is:S

és a fiú aki tetszik, Ő is ilyen személyiség, és nagyon helyes, és most figyelj:

ha hozzámszól...

1:mosolygok

2:kicsit elpirulok

3:a szemét nézem végig

4:igyekszek és is valami értelmeset mondani


ha ezeket te is látod rajta, akkor legyél kicsit magabiztosabb... nem kell nagyon, de van rá okod! Akkor már csak azt várja hogy kezdeményezz!

Szerencsét!:Mao


Ui:és én még akkor is örülnék ha facebookon rámírna!!!!!

Csak bátran! nem fog bunkónak gondolni, ha tetszel neki. Ha nem akkor felejtsd el. (ez nem könnyű, tudom) ;)

2010. szept. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Teljesen úgy csinál,mintha nem érdekelném :/

Több fiú is tetszik neki...és róluk áradozik, rólam meg senkinek semmit nem mond...

2010. szept. 19. 19:56
 15/16 anonim ***** válasza:

Én nem mernék olyan nyilvánvalóan arról áradozni, aki IGAZÁN tetszik... Mondd, jár valamilyen szakköre? kezdésnek jó lenne ha mondjuk te is mennél, mert akkor:

1:van közös téma

2:közelebb kerülsz hozzá

3:nagyobb az esély hogy felfigyel rád


Csak fel a fejjel, valahol el kell kezdeni!

Mao

2010. szept. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nagyon sok csávó tetszik neki az a baj :S
2010. szept. 26. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!