Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány. Mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány. Mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés

Tetszik egy lány...egy osztályba járunk, valószínűleg a válaszolók 99%-a azt fogja írni,hogy menjek oda hozzá és mondjam meg neki,amit érzek/gondolok...

De elég félős vagyok...nagyon sokszor engem néz és azért nem veszem ezt nagy dobra, mert sok srác tetszik neki, szerintem :)

Teljes önbizalom hiányom van, de nem vagyok ronda :)

Sőt, kb mindenki szerint pont az ellentéte vagyok

De ugye tudja mindenki,hogy ez egy állapot...ezt nem olyan nagyon könnyű leküzdeni és én se nagyon tudom

Szoktunk néha beszélni, ha egymásra nézünk kb vibrál a levegő

Az a baj,hogy sosincs egyedül,szóval ha lenne erőm akkor se tudnék vele beszélni...


2010. szept. 2. 16:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Akkor szerinted az emberek 99%-a rosszat mondd?
2010. szept. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Kérd el az MSN címét, és ott még a szemébe sem kell nézned, megfontolhatod mitt mondj, esetleg itt megkérdezheted mit írj neki minden válaszára. Ha erre se vagy elég bátor, akkor még pár évig Legozz inkább.
2010. szept. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
sose jön fel msn-re :(
2010. szept. 2. 20:49
 4/16 anonim válasza:

akkor írj rá facebookon.

vagy kérd meg, hogy korepetáljon valamiből, vagy esetleg te ajánld fel, hogy segítesz neki a tanulásban.

2010. szept. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Olyan hogy valaki nincs egyedül, nem létezik. Ha annyira érdekel a lány, derítsd ki honnan jár suliba, várd meg a buszmegállóban, vagy hívd fel telefonon,(ha ezt nem mered) írj egy e-mailt (bár ez kritikán aluli megoldás).,

Akárhogyis: beszélj meg vele egy délutáni sétát, vagy amit akarsz, aztán ott elválik ki mit akar a másiktól.

Csak ne feledd, ez az egész sosem a csajról szól, hanem hogy te mit tudsz kihozni magadból, a csajt ha megnyered az csak a bónusz., Have fun, son.

2010. szept. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy nagyon félénk természetem van

Ilyen facebook-on, iwiw-en meg nem akarok neki írni, mert nem vagyunk olyan viszonyban,hogy ezzel letámadjam, meg aztán hogy nézne rám suliban,ha kiderülne,hogy nem érdeklem.

Elhívni valahova meg...nincs bátorságom, és mindig a barátnőivel van

2010. szept. 3. 17:36
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

egy lány jobban értékeli azt, ha valaki személyesen mondja meg neki, hogy tetszik. szerintem kapcsolatot nem személyesen kezdeményezni ugyanolyan... nem is tudom... bunkóság, mint smsben vagy msnen szakítani...

16/l

2010. szept. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ülj a fejére zabálj sajtosmakarónit a füléböl és tapsold a lapockáddal az europai himnusz miközben háromszáz hangyát szórsz a nadrágjába és huzod a haját egy macskával,majd eljársz ehgy táncot pofánrugod kétszer és kivered 31 fogát, majd taposd ki a máját,és dugd fel az orrába tüdejét. majd taposd el a tökét.
2010. szept. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
UI.: ha nem találod a tökét,akkor kiálts hogy BÜDÖS FRIGID K.RVA ! és szomorúan kullogj haza
2010. szept. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
aki nem tud úszni ne másszon fára mert elüti a villamos
2010. szept. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!