Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetséges, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetséges, hogy ne adjam magam "könnyen"?

Figyelt kérdés

Volt az első barátom akivel 3 éve jártunk de félév után szakitottunk amit ő kezdeményezett.

Én még mindig "szeretem" ha lehet ezt mondani.Multkor találkoztam vele és egészen azt vettem észre hogy nyomul és hát igen a végén megkérdezzte hogy nem lehetne-e megint megpróbálni de én azt válaszoltam hogy még gondolkozom. EZ 2 napja volt. Igazán szeretem és szeretnék ujra járni vele de valahogy ha most aztmondanám neki hogy igen azzal szerintem ugy "könynen" odaadnám magam :S hogy csináljam hogy összejöjjön de ne ilyen könynen. Hogy lássa hogy nem csak annyi vagyok ha ő kitalál valamit én ugrok egyből :D


2010. szept. 2. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:

már most ügyes vagy, hogy két napja váratod:)

még csináld ezt pár napig, ha pedig már tovább nem bírod, hát találkozz vele, de te mondjad meg, hogy mikor, ha az az időpont neki nem jó, akkor mondd meg, hogy majd máskor..hidd el, ha akar téged, akkor úgysem fog ilyet mondani. a következő találkozásoknál is ugyanígy járj el. te mondd meg a helyszínt és az időpontot. neked csak akkor jó, és kész. légy talpraesett, magabiztos, és ezt éreztesd is vele. de azért közben, mikor együtt vagytok legyél olyan, mint régen vele. önmagad, akibe annak idején beleszeretett. sok sikert

2010. szept. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm :D
2010. szept. 2. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!