Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudna segíteni szerintem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudna segíteni szerintem egy kamu profil eredeti gazdáját megtalálni?

Figyelt kérdés
Sztm a srác kamu. Privátban tudok képet adni. Nagyon szeretném tudni, kinek a nevében írogat.

2021. okt. 10. 15:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Google kepkeresobe feltoltod a képét.

Irkalt már nekem is "külföldi boxolo" akit igy kerestem ki :)

2021. okt. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Megkaptam a képeket, szerintem ez nem valódi profil, hanem valakinek az "ellopott" képei. Persze ez csak az egyéni véleményem.
2021. okt. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is kaptam képet, szerintem is kamu a srác.
2021. okt. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen egy fotos képeit hasznalta ket hasonlo kinezetu modell pasirol.


Kb. Elsore gyanus volt hogy valahogy nem hasonlitanak de akkor még naív voltam és épp lábadoztam egy betegségbol de kb. Pár hónap alatt az internet feldobta ezt a képet amit mutatott es akkor mar tudtam hogy kamuzik, hagytam hogy lebuktassa sajat magat aztan elkoszontunk.


Utana olyan virtualis szimatom lett hogy sec perc alatt tudtam hogy melyik kamu profil aki ram irt.


Vannak kepkereso alkalmazasok online is a guglinak is van ilyen megmutatja hol fordul elo egy kep.

Ha tobb helyen es nem egyeznek az adatok akkor kamu. Ha sehol vagy tobb helyen es minden klaffol akkor no problem.


Tineye ez az alkalmazas neve.


Az olyan pasikkal akik nem akarnak videochatelni, mobilon beszélni felejtos mert online ismerkedesnel alap. Ha valaki beteg es nem tud akkor is par masodpercre meg tudja mutatni magat hogy ő ő.


Csak mert tobb embert igy huztak le anyagilag es érzelmileg.


Egy beteg ember megmutatja magát bár rövid videochattel mert valakinek fizikalisan az is megterhelo tud lenni.


Csak óvatosan az ilyen emberekkel akik csak az online tér mögé rejtőznek láthatatlanul.

2021. okt. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Amúgy leginkább katonákkal szokták ezt csinálni, egy szerencsétlen random katona képét használják az aljas terveikhez, vagy akkor ha bosszút akarnak állni a másikon, vagy pénzt akarnak a másiktól, vagy szimplán unatkoznak és így próbálják a hiányukat pótolni vagy vagy hosszabb a sor hogy mik lehetnek az okok, de leginkább annak a legszarabb aki becsületes és ezt csinálják a tudtukon kívül, hogy írogatnak az ő nevében, illetve annak szar szintén akivel ezt csinálják.


Egyébként nézz utána vannak ilyen scamer lebuktató oldalak manapság már. Mint írtam én is utána már minden gyanús külföldit csekkoltam és így akadtam a scamer lebuktató oldalra is. Ne kérdezd már nem tudom az oldal címét, de ha valakinek a képével ismerkednek az ugyanúgy bűncselekmény.

Sajnos a barátkozós, nyelvtanulós, párkeresős oldalakat is ellepték a scamerek és aki nyelvet akar tanulni, vagy csak szimplán barátkozni, társat keresni akar, már ezzel is tisztába kell hogy legyen.

2021. okt. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!