Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan viselkedik egy fiú ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedik egy fiú ha tetszik neki egy lány?

Figyelt kérdés
Miben viselkedik másként azzal akivel haverkodik, és azzal aki tetszik neki? Visszafogott fiúról van szó.
2010. szept. 1. 17:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

jah az a baj h 2 féle típus van, aki állandóan nyomul, mindíg ott van, mosolyog, beszélget. ő a közvetlenebb fajta.

és van a félénk, aki inkább a haverjaira koncentrál, velük röhög, hogy magára vonza a figyelmed és néha rád tekint, ellenőrzi hogy figyeled-e. nehezen fog hozzád szólni, ha beszélgetsz vele lehet kicsit hidegnek tűnik, mert zavarban van. de ez ne tévesszen meg:)


szóval én nagy átlagban ezt a két fajtát vettem le:) remélem segítettem neked kicsit:)

L/16

2010. szept. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
16%
Ha meglátja, behugyozik.
2010. szept. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

?n általában bambán bámulom a lányt ilyenkor.

21F

2010. szept. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes válaszokat! :)
2010. szept. 1. 21:00
 15/18 anonim ***** válasza:
sokat bambulja valószinuleg és ha a tekintetetek összeér rádmosolyog vagy ilyesmi..
2010. szept. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én tök közönbösen szoktam viselkedni vele mert általában olyasvalaki tetszik meg akinél elenyésző az esélyem.A szemkontaktust is elővigyázatosságból kerülöm inkább a mellét nézem.A fülemre hárul a főszerep mégis mert mindent megjegyzek amit mond és amit róla mondanak....voltaképpen egy jegyzőlönyvet vezetek róla az agyamban hogy ha eljő az idő hogy mégis lehetőségem lesz lépni akkor mindent tudjak róla
2010. szept. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
0%
odamesz es visszafogottan megkerdezed : Szia , lefeküdnél velem? :)
2010. szept. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
feláll a farka
2010. szept. 5. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!