Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan viselkedik egy fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedik egy fiú, amikor tetszik neki egy lány?

Figyelt kérdés
16 éves leszek (lány) és még nem volt rendes kapcsolatom, de van egy fiú akiről nem tudom eldönteni hogy csak barátkozni akar e vagy vmi komolyabbat akar.
2008. szept. 22. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:

hát....ez nemegy egyszerű kérdés.

legegyszerűbb ha fogadod a közeledését, akár baráti, akár nem, és aztán már könyebb lesz kideríteni h mitis akar, vagy esetleg ki is alakulhat közben akármi....

2008. szept. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
No ezt a kérdést ezrek kutatják és hatalmas vagyonokat költenek rá. Kötve hiszem, hogy erre lehet elfogadhatóan leírt választ adni.
2008. szept. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem ezt majd az idő eldönti.Ha sokat vagytok együtt,hetente többször is több órát,akkor egy idő után úgy is célozgatni fog rá, hogy mit akar.Ha célozgat rá, hogy szexuálisan is vonzódik hozzád, akkor nyilván többet is akar, nem csak haverságot.Az a több lehet csak szex, de az is lehet, hogy komolyan járni akar Veled.A gesztusokból lehet szerintem egy idő után érezni, ha már jobban megismered a másikat,h érez-e irántad vmit, többet mint barátságot.Mondjuk figyelmesebb Veled, mint más lányokkal, vagy gyengédebben szól hozzád, vagy nagyon zavarban van, ha találkoztok, ilyesmik.De ezt érzi az ember, ha már kicsit megismerte a másikat, szerintem.

Remélem, tudtam kicsit segíteni.:)

2008. szept. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, köszi!
2008. szept. 23. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!