Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ex, vagy az új pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex, vagy az új pasi?

Figyelt kérdés

Röviden annyi, hogy a volt barátom (fél éve szakított) rájött, hogy engem akar, viszont lett egy új kapcsolatom, ami még nagyon friss (annyira, hogy 1 hetes)... és most próbálok mindkettővel sokat lenni, hogy dönteni tudjak, de tudom, hogy nem halogathatom sokáig, és hogy ez a mostani barátommal nagyon nem fair (Ő nem tud az ex-ről, az ex tud mindent). annyian próbálnak lebeszélni a volt barátomról, már azt sem tudom, hogy a szívem merre húz.

L.17

(bocsi az esetleges helyesírási-és gépelési hibákért, lusta vagyok átolvasni)


2010. szept. 1. 17:08
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
:D én kb 2 nagyja GYIK-ezem, mert mostanában volt, hogy megöl az unalom és ezzel ütöm el az időt, ha épp haverokkal nem megyünk sehova vagy nincs vmi programom :D
2010. szept. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
b*sszameg. merre laksz? :D
2010. szept. 1. 17:49
 13/26 anonim ***** válasza:

:D ajaj :P titok :D mond meg volt barátod monogramját én meg megmondom én vagyok-e

mostmár kezdem azt hinni lehet volt barátnőm vagy :P

2010. szept. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
az vicces lenne. a monogrammja B.B.
2010. szept. 1. 17:54
 15/26 anonim ***** válasza:
fuh :D nem én vagyok :D
2010. szept. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

jolvan, azért ezt majd elmesélem neki... na jó, talán nem, a GYIK-es "pályafutásomról" nem nagyon tud :D

de még mindig nem vagyok okosabb...

2010. szept. 1. 18:00
 17/26 anonim ***** válasza:

ja hát igen :P

döntsed el hogy melyiket szereted jobban, ha kell írd le egy papírra, hogy miért lenne jó és hogy miért lenne rossz, ha vele jönnék össze és amelyikről több jót tudsz összegyüjteni azzal gyere össze :) nekem egyszer bevállt :D

amikor meg utoljára ilyen szituban voltam akk szimplán a szívemre hallgattam és azzal naon elcsesztem mindent :S

2010. szept. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

a szívem az új felé húz, de a régihez ragaszkodom.

viszont ez a papíros, írogatós dolog nem rossz, megcsinálom :) köszönöm.

vagy inkább a brazil pasit választom, imádjuk egymást, mi az a néhány km?... :D:D:D

2010. szept. 1. 18:08
 19/26 anonim ***** válasza:

XD

ez komoly, hogy brazil az új srác?? :O

2010. szept. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
nem, a brazil egy harmadik :D
2010. szept. 1. 18:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!