Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A férfiak számára mi értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak számára mi értelme van randizni, ha úgy is ők fizetnek mindent?

Figyelt kérdés

miért nem járnak inkább prostizni?

Ott garantált a jutalom.



2021. okt. 3. 14:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Ha te ezt ígylátod, akkor inkább tényleg ne randizz senkivel.
2021. okt. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
15%

Haver amolyan visszahívásos rendszerben gondolkodik.


Mondtam neki, hogy miért szórja ilyenekre a pénzt, azt mondta azért, mert legközelebb a nők hívják majd meg. Szerintem ez úgy korrekt, és a veszteség mindkét fél számára 0.

2021. okt. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
#1 ne aggódj, nem jár randikra 😁 Pont ezért kérdez ilyeneket.
2021. okt. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
megválogatom kikkel randizom és az első pár randin nem megyek olyan helyre ahol fizetni kell. + egy kávé vagy egy fagyi árába meg nem fogok belehalni.
2021. okt. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

Talán mert az emberek nem szexért járnak általában randizni, hanem, hogy párkapcsolatot építsenek?


Ha meg netalántán valaki tényleg egyéjszakást keres, előtte egy randival, akkor azért csak kellemesebb összehozni egy neked tetsző lánnyal, mintsem menj el random prostihoz.

2021. okt. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem megkérdezni, hogy akik lepontoztak, (2-es válasz), azok miért tették?


Miért baj, ha a haver meghív nőket mondjuk ebédelni, és legközelebb azok a nők hívják meg?


Csak nem azt állítják a lepontozók, hogy egy férfinak 5-6 randin át egyfolytában fizetni kell a nőnek, aki aztán majd beadja a derkát, vagy nem?

2021. okt. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

#6, ez az egész fogalmazás és a haverod gondolkodása gáz, azért pontoztak le. “Visszahívásos rendszer”, nevetséges…

Hogy lehet úgy elmenni egy randira, hogy azon agyalsz, hogy nehogy te járj majd rosszabbul az ismerkedés során anyagilag? Nem várja el senki, hogy mindig mindent a férfi álljon, de az, aki ennyire komolyan veszi, és ennyire fél tőle, hogy egy kis pénzt fektessen az ismerkedésbe, az nem normális.

2021. okt. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 moozygoo ***** válasza:
91%
Mert társat keresünk nem szimpla dugást.
2021. okt. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nem ok fizetnek ‘ugyis’ max elso randin es jobb esetben a masik tarsasagaert vagy vele, mert kedveled, mert akarsz tole valamit (szexet vagy komolyat..).
2021. okt. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
22%

#7


Értem.


Nos, úgy lehet elmenni, ahogyan a nők folyamatosan azon agyalnak, hogy ők nem csak egy strigula lesznek-e a férfinak. Újra és újra visszatérő dráma egy nőnél az a ciklikus körforgás, hogy a pasi eléggé megbízható-e/nem csak szexet akar-e. A nők az egész(!) ismerkedési stratégiájukat arra építik ki, hogy kiszűrjék ezeket a pasikat. És szemernyi kétségem sincs afelől, hogy a randik alatt némelyek folyamatosan figyelik a "jeleket".


Nos, a fentiek egy férfit is sérthetnek, hiszen milyen alapon feltételezik azt róla, hogy ő pernahajder? Ha viszont el kell fogadni a nők bizalmatlanságát azon az az alapon, hogy sok aljas pasi van a világon, akkor a nőknek is el kell fogadni azt, hogy számtalan olyan nő létezhet, akik kifejezetten arra mennek, hogy ingyen pia, ingyen kaja, egy kis csevely, aztán lapát. Természetes, hogy ezért egy férfiban is van bizalmatlanság. A "visszahívásos rendszer" kifejezés meg nem havertől ered, hanem én találtam ki.

2021. okt. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!