Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova vigyem randin a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova vigyem randin a barátnőm?

Figyelt kérdés

Voltunk már mindenhol:állatkert,billiárd terem,pláza,sétáltunk.Milyen érdekes elfoglaltságot tudtok kitalálni ilyen időbe?Lehetőleg ingyenes elfoglaltság.Jah és nem rég óta vagyunk együtt szóval az nem jó hogy menjek fel hozzá és valamit csináljunk mert még nem vagyunk olyan szinten...

Az utóbbi időbe csak padokon üldögéltünk és egymás karjaiba feküdtünk.De félek ki kell találnom valamit mert egy idő után már kicsit unalmas lenne :S


2010. szept. 1. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem vagytok régóta együtt, de egy közös filmezésben (nála vagy nálad) nincs semmi rossz.
2010. szept. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom szerintem még nem mondta el a szüleinek hogy van barátja hisz még a közösségi oldalakon is egyedülálló van kiírva.Amúgy gáz lenne ha megkérném hogy rakja ki hogy kapcsolatban van?Vagy azt majd magától idővel...
2010. szept. 1. 14:28
 3/10 anonim ***** válasza:

legyé má kreatív b*szod.

Találj ki valami programot, ha tényleg szerelmes beléd, avval is beéri, ha csak melletted van, és átölel, vagy hozzádbújik....

2010. szept. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Utolsónak,

azért ez egy idő után kevés lesz, mint Hitlerben a jóindulat. Egy nőt minden nap meg kell hódítani, és bizony tényleg nehéz kitalálni programokat, főleg olyanokat, amikhez nem kell költeni. De mondok párat: Citadella, fölsétálni, valamilyen "lájtos" barlang, föl a várba, gettólátogatás a 8-ba (izgi lehet este) :), színház, vidámpark, gyermekvasút, kirándulás valami hegyre, stb.

2010. szept. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak hogy én nem Pesten lakom :S
2010. szept. 1. 14:53
 6/10 kkzz ***** válasza:
100%
A tetves rohadt életbe már hogy azt hiszitek, hogy mindenki budapesti. Hát nem, ez egyáltalán nincs így, és csak mert az ország ötöde a fővárosban vagy annak környékén él, a többieket még nem kéne leszarni.
2010. szept. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsónak, bekaphatod, azt írta, hogy vitte már állatkertbe, plázába, nincs minden pudvás faluban állatkert, meg pláza, jó hogy Pestre asszociálok. Amúgy meg ide jön föl minden parasztgyerek, mert vidéken semmi lehetőség, szóval azért csak ez a központ vagy mifene. Nincs senki leszarva, csak ezekből az jött le elsőre, hogy Pesti. De akkor helyettesítse be ezeket az ottani városnak megfelelő helyszínekre. Ahol pláza van, meg állatkert, csak van még más is.
2010. szept. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát sajna nem nagyon...
2010. szept. 1. 18:46
 9/10 kkzz ***** válasza:
Persze, mert ahol pláza és állatkert van, van Citadella is. A "nem budapesti élet" még nem zárja ki azt, hogy valaki egy nagyobb városban lakik. Tetszik érteni?
2010. szept. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem vagyok veszekedős kedvemben :)

De rájöttem, a kérdező a hülye, nyilván én arról a helyről tudok ötleteket mondani, ahol vagyok, szegeden, győrben, meg mittudoménhol mittudomén, hogy mi van. Szóval, hol laksz, kérdező? :)

Amúgy én sem Pesten lakom, de minden nap ott vagyok, úgyhogy egy vidékivel van dolgod:) FGF

2010. szept. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!