Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy keressen egy 40es elvált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy keressen egy 40es elvált anyuka szexpartnert a neten, ha nem szeret beszélgetni?

Figyelt kérdés
Igazából még ha csak azt is akarok, valamiről beszélgetni kell, hogy szimpátia keletkezzen a férfiban, valahogy elő kell adnom magam,pár órát végigbeszélgetnem vele, de ehhez a jopofizashoz semmi kedvem meg semmi.
2021. szept. 30. 18:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
A tinderen nagyon sok embernel ki van irva, h laza kapcsolatot keres. Amugy, akiknel a komoly kapcsolat van kiirva ott is hamar kiderul, h a laza a cel (csak azt hiszik, h a komolyra tobb jelentkezo lesz). Sok sikert!
2021. szept. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
77%

Nő vagy, keressenek ők téged.

Itt, vagy tinderen, vagy tágabb ismeretségi körben.

Megmondod, hogy nem beszélgetni akarsz, időd sincs sok, de tetszik neked a férfi.

Egy kávé, meg egy 20 perces csevegés gondolom azért neked is belefér. Aztán ha a csók jólesik lehet tovább haladni.

Öltözz egy kicsit kihívóan. Ha már a melledet lesi nem fog fennakadni azon, hogy előtte nem mentek el vacsizni, hanem egyből a tárgyra térhet.

Ha tényleg csak a farka kell előny, ha a pasi nem túl okos, akkor nincs mivel túlagyalni.

2021. szept. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én pl. szeretek beszélgetni(igaz, nem a szexről kizárólag), de nekem is csak szex kellene egy pasitól. És így sem találok megfelelőt. 🤷‍♀️
2021. szept. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Utolsó akár privátban akár itt magyarázd már el légyszíves, hogy miért. De tényleg...
2021. szept. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

#13

Pasi vagyok, de nekem nem menne beszélgetés, ismerkedés nélkül.

2021. szept. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
48%
Úgy hogy kiír ide egy ilyen kérdést mint egy életképtelen.
2021. szept. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A bemutatkozásod legyen annyi, h "dugni akarok, beszélgetni nem", a csávók majd jelentkeznek, és ha van megfelelő, akkor dugsz. Nem atomfizika...
2021. szept. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Meggyőződésem,hogy a pasik -bármennyire szexpartnerre vágynak- gyanúsnak találnak egy ilyen kérést egy nő részéről...
2021. okt. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!