Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Van egy lány egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy lány egy általános iskolába és egy középiskolába járunk.

Figyelt kérdés
Ez nem azt jelenti hogy ismerjük is egymást mert nem. Köszönésen kívül nem szoktunk mást mondani egymásnak. Viszont nekem nagyon tetszik. De nem tudom hogy közeledjek hozzá mikor alig ismerjük egymást.
2010. aug. 31. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
tudasd vele h érdeklődsz iránta.hivd el valahova vagy szerezd meg a tel.számjat.férkőzz a barátságába
2010. aug. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hat szerintem...eloszor fel kellene, hogy hivd magadra a figyelmet!!! Nezz a szemebe meg stb...kicsit mosolyogj ha koszonsz neki...!!! Utana mar majd meglatod, hogy a lany is akar-e toled valamit...Szurkolok!!!
2010. aug. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha van humorérzéke és nem vagy az a lúzer fajta, akiből rögtön pszichopatára következtet, ha mutat egy kis nyíltságot, akkor:


"Szívesen lefeküdnék veled!"


Miért ajánlom? 1.: Meghökken, emiatt megjegyzi az arcod. 2.: Egyértelmű, hogy nem fogja magát az ágyadba dobni, sőt. Ettől függetlenül a lányok többségének valahogy imponál az e fajta őszinteség. 3.: Ha közelebbről megismeritek egymást, borítékolható, hogy a "csak barát" mappába nem kerülsz be.


Hogy miért necces? 1.: Mert, ha nem tetszel neki, akkor egy igen kellemetlen helyzet alakul ki. 2.: Ha nem magabiztosan adod magad elő, akkor szimplán csak gusztustalannak fogja tartani ezt a megnyilvánulást, egyfajta bók helyett. 3. Korfüggő, hogy bejön-e. A 14-16 évesek még valahol egyfajta viccnek fogják fel a szexet, így a reakció jóval esélyesebb, hogy ellenálló lenne és/vagy megijedne.

2010. aug. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem szólítsd meg és legyél kedves, ez a lefekvős duma béna. Beszélgess vele kicsit, kérd el a számát aztán hívd el valahová, moziba vagy ilyesmi.
2010. aug. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gábor?:P xD
2010. szept. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gáboros cscska volnék.:D

Amúgy vedd fel msnre,jelöld be vipen,iwiwen,facebookon vagy bárhol. ;) Esetleg egyszerűen csak odamehetsz hozzá...XP A régi jó öreg módszer. :DD Kezdeményezz beszélgetést...Vagy bármi. :D

2010. szept. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!