Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lesz ebből nem is értem.!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz ebből nem is értem.!?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit 2 hete ismeretem meg. Sokat beszélgettünk meg minden aztán mostanába elkezdtünk találkozgatni. Tegnapi tali után szájrapuszit adott. Aztán meg nem értettem hogy mivan és rákérdeztem erre azt mondta h várjunk még mert nem akar beleugrani semmire és hogy van időnk .. 2 honapja szakiott a barátnőjével aki nagyon megbántotta, egy suliba járunk az exe is ő meg én.. lehet azért mondta hogy várjunk mert még szeretne valamit a régitől ? és akkor miért ad szájrapuszit ? Csak én nem értem ?
2010. aug. 31. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
ebből orgia lesz
2010. aug. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
várj egy kicsit h mi lesz a vége... aztán kezdj vele vmit :D
2010. aug. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyan Hülye vagy. Nem készült még fel szegény srác a következő kapcsolatra. Szeret, de még zaklatott a régi kapcsolata miatt.
2010. aug. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szereti a regit.
2010. aug. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Még nincs teljesen túl rajta, sztem kis idő múlva nem lesz semmi akadálya,hogy össze jöjjetek.

Egyébként szerintem nagyon jó dolog,hogy nem ugrik bele egyből egy új kapcsolatba,ez rád nézve is megtisztelő, ebből is látszik, hogy nem csak arra kellesz neki, hogy a régit elfelejtse.

2010. aug. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!