Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hogy belém szeress...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy belém szeressen ez a fiú? és megőrüljön értem, tudom, hogy idő kérdése, de már nagyon szeretnék vele lenni. Lehet ebből kapcsolat?

Figyelt kérdés

Eddig ezek a dolgok történtek velünk, és szeretném ha belém szeretne, én odavagyok érte de ennél jobban már nem akarok nyomulni, ő viszont csak barátként tekint rám, szerinted van esélyem megerősíteni ezt a kapcsolatot?


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


2010. okt. 24. 02:12
 1/4 Jules10 ***** válasza:
Végigolvastam az előzőeket, és abban igazuk van, hogy most már hagyd érvényesülni a "Drágát" is egy kicsit. Mit értek ez alatt? A vacsora oké. Tegyen meg olyan dolgokat, ami egy kicsit fáradtságba is kerül, és ne csak azért menjen át hozzád filmezni, mert otthon unatkozik, hanem mert hiányzol neki, és lehetőleg ne munkaidő előtt, hanem a szabadidejében. Tegyen meg Ő is olyan dolgokat érted, ami esetleg kis kényelmetlenséggel jár, ám szívesen vállalja, mert te is fontos vagy neki, nem csak ő neked. Szerintem érted a különbségeket!
2010. okt. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, hagyom érvényesülni, most nem jelentkezem amíg ő sem :) de nem ő megy dolgozni, a barátja, ő most nála lakik, mert a vörös iszap elmosta a drága házát és le dózerolták sajnos,és míg a barátja a melóhelyen van addig majd átjön hogy együtt legyünk és ne legyen egyedül, mert így nem olyan depis, ha velem lehet.
2010. okt. 24. 15:56
 3/4 A kérdező kommentje:

Én nem hívtam én nem hívtam!!!! :) Ő hívott fel tegnap, és kértem hogy menjek el vele pár ügyet elrendezni, elmentem vele, majd felkísértem "haza" habár nem akartam vele menni de elkezdett bennem lelkiismeretet ébreszteni, hogy ha valami baja lesz útközben akkor ugye az az én lelkemen száradna... vagyis hogy nem tudnám megbocsájtani magamnak,aztán azt is mondta, hogy MÁR EGY HETE NEM IS TALÁLKOZTUNK ÁM.... és jó lenne kicsit beszélgetni. Így vele tartottam, jó lassan értünk oda hozzájuk én utána nem sokkal el is jöttem, de a közte eltelt időt nagyon élveztük. Sokat nevettünk és beszélgettünk.

Ma megint áthívott, kicsit kérettem magam és mondtam,hogy sok dolgom van.. de persze átmentem :) jó volt vele lenni, megint rengeteget beszélgettünk és nevettünk, jól éreztünk magunkat nagyon és jó Őt mosolyogni látni, habár tudom, hogy fájdalmai vannak, bár csak én fájhatnék helyette... :( :/ a depije sem olyan intenzív már, mikor vele vagyok akkor mindig jókedvű és kiegyensúlyozott.

Ha majd lesz még valami esemény akkor írok... azoknak akik rendszeresen olvastak eddig :)

2010. okt. 26. 17:26
 4/4 A kérdező kommentje:
Ő hívott fel tegnap, és kérte, hogy ****
2010. okt. 26. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!