Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk, lanyok. Valami otlet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, lanyok. Valami otlet, hogy mit akar ez jelenteni? :-) ) )

Figyelt kérdés
A lenyeg, hogy van egy fiu...pontosabban ket fiu akik nagyon szimpatikusak nekem...Es altalaban mind a ket fiu eleg sokat nez ram...Szinte egesz nap csak D.-re gondolok, ejszaka viszont S.-vel almodok....nem tudom...Na de a kerdes az h miert csak neznek es miert nem lepnek?? En folyamatosan adom az egyertelmu jeleket viszont..nem tudom mert mind kettejuk bejon viszont...nem tudom kerlk mondjatok valamit...vagy mit gondoltok errol az egeszrol?? Miert nem lep egyik sem...??? (Amugy en nem vagyok olyan h sms-ben irok eloszor valakinek...meg pl chaten...en eloben szeretnek majd megismerkedni vele/veluk...)Elore is koszi a valaszokat...14L
2010. aug. 31. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
vhogy gondoltam h 14körüli lehetsz enkem is mindig ebben a korban voltak ilyenek nem is egy :( kellemetlen szitu de gondolj csak bele valyon miér tnme lépe gyik sem ... lehet h látják ahogy épp amásikuknak adod a jeleket és beijednek ha egyszerre két fiu is bejön és ezt jelzed is nekik akkor jo hogy paráznak mikor látják h a másikkal is uyganoylan vagy
2010. aug. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja igen csak en altalaba nem egyszerre latom oket...De hat lehetseges hogy udnak valamit..vagyis..jajj koszi azt hiszem tudom mar, hogy mi lehet...Meg regen a tesom csak ugy elmondta egy csajnak, hogy nekem ki tetszik es annak a csajnak akkor meg S. volt a pasija..es akkor eppen ott volt nala...huh..de am D. nem hiszem, hogy tudja..de vegul is en vagyok a hulye mert nem szabadna ezt csinalnom..de hat egyikuk se lep meg en sem tudom mi van olyankor velem..mind 1 koszi neked elso valaszolom..:-)
2010. aug. 31. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!