Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A PUA-k miért nem magyarul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A PUA-k miért nem magyarul beszélnek?

Figyelt kérdés

Olvastam több olyan oldalt is,amelyet a mi "csajozóművészeink" vezetnek és egyből feltűnt valami. Az oldalak nyelvezete sokszor nehezen érthető a beszúrt rengeteg angol nyelvű szakkifejezés miatt. Pl.: game-el, wing-el, pua CAMP stb...

Én azt gondolom, hogy ha egy egyszerű, szerényebb srác rákattint az oldalra, akkor jobb esetben elriasztja, rosszabb esetben nagyképűeknek tartja majd az oldal íróit emiatt. Szeretném, hogy ha valaki, aki jól ismeri őket, vagy akár maga is PUA, leírná, hogy miért kell ez a rengeteg idegen szó.


2010. aug. 31. 18:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

"bármelyik nőhöz, bárhol magabiztosan oda mertek menni"


Én plázacicánál/ribancnál nem is szoktam próbálkozni, a normálisnak tűnő visszafogott lányoknál meg simán bepróbálkozok.

2010. szept. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy az illető hölgy plázacica/r.ibanc, ha meg se mered szólítani és nem ismered meg jobban, mielőtt elítélnéd? Ja, hogy ezzel a megbélyegzéssel csak az egódat véded?...
2010. okt. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Esetleg a külsejére és a látható viselkedésére gondolt.
2010. okt. 7. 22:50
 14/20 anonim ***** válasza:
Nem szép dolog valakit a külseje/viselkedése alapján egyből bekategorizálni. :) Sok nő kénytelen "egókirálynő" maszkot hordani, mert így próbálja védeni magát a lelki sérülésektől.
2010. okt. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Az lehet, de ezzel az álarccal csak annyit ér el, hogy a valóban értékes srácok mérföldekre el fogják kerülni, mert úgysem próbálkoznak egy elérhetetlen lánynál.Akik ellen pedig felvette az álarcot, azoktól nem fogja megvédeni.
2010. okt. 7. 22:57
 16/20 anonim ***** válasza:
Pontosan így van. De aki képes ezt a maszkot letörni, annak az élete gazdagabb lehet egy valójában értékes lánnyal.
2010. okt. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

,,Én plázacicánál/ribancnál nem is szoktam próbálkozni, a normálisnak tűnő visszafogott lányoknál meg simán bepróbálkozok."


Bepróbálkozol? Ne vadulj már ennyire te férfiállat. :D

2010. okt. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
"Tedd vagy ne tedd, de soha ne próbáld!" - Yoda
2010. nov. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"Az lehet, de ezzel az álarccal csak annyit ér el, hogy a valóban értékes srácok mérföldekre el fogják kerülni, mert úgysem próbálkoznak egy elérhetetlen lánynál."


Egy valóban értékes srác számára nincsen elérhetetlen nő és nem csupán próbálkozik, hanem cselekszik.

2010. nov. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Az attól függ, hogy te mit értessz valóban értékes srác alatt.
2010. nov. 5. 22:34
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!