Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A PUA-k miért nem magyarul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A PUA-k miért nem magyarul beszélnek?

Figyelt kérdés

Olvastam több olyan oldalt is,amelyet a mi "csajozóművészeink" vezetnek és egyből feltűnt valami. Az oldalak nyelvezete sokszor nehezen érthető a beszúrt rengeteg angol nyelvű szakkifejezés miatt. Pl.: game-el, wing-el, pua CAMP stb...

Én azt gondolom, hogy ha egy egyszerű, szerényebb srác rákattint az oldalra, akkor jobb esetben elriasztja, rosszabb esetben nagyképűeknek tartja majd az oldal íróit emiatt. Szeretném, hogy ha valaki, aki jól ismeri őket, vagy akár maga is PUA, leírná, hogy miért kell ez a rengeteg idegen szó.


2010. aug. 31. 18:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel is csak lazázni akarnak, amúgy igénytelen hülyék. Komolyan, nézd már meg milyen csajokat szednek fel. Mind részeg, vagy-és seggbuta. Hu nagy művészet.
2010. aug. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
47%
Azért, mert sok szó hülyén hangzik magyarra lefordítva, vagy egész egyszerűen nincs magyar megfelelője. Ezenkívül sokáig csak külföldi anyagok voltak és ezek maradtak meg általánosan..
2010. aug. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

ha nagyon akarod, akkor megérted, hogy mit akarnak mondani.


az viszont gáz, hogy ilyeneket olvasgatsz. beleolvastam pár ilyen manifestoba, de tök nyilvánvaló dolgokat ragoztak benne túl. ha erre van szükséged a csajozáshoz, és nem nyilvánvalóak ezek a dolgok, akkor inkább csak ülj a sarokba és szégyelld magad.

2010. aug. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ja, "lazázni" is akarnak, hivatalosabbnak tűnik így-mert idegen szó, sokan már ezért is benyalják- és nincs magyar megfelelője az adott fogalomnak. Attól függetlenül ökörség ez az egész.
2010. aug. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

egyszerű rövidités, pick up artist, személysiségét tudatosan fejlesztő, most biztos nem irják majd ki mindig :D

De amúgy igazad van, idegesitő ezeket olvasni, h van úgy h nemvágod mit akar.

2010. aug. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

18:39

És ott a pont.

2010. aug. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Az ismerkedés sajnos nem tartozik az erős oldalaim közé. Éppen ezért mindent elolvasok, ami a témáról szól.Én nem hiszem, hogy szégyelnem kellene magamat azért, mert megpróbálok minden segítséget igénybe venni, hogy fejlesszem magamat. Megérteni megértem a leírtakat, mert valamelyest beszélek én is angolul, csak nem szeretem azt a tendenciát, hogy boldog boldogtalan idegen kifejezéseket használ akkor is, amikor nem kéne.
2010. aug. 31. 18:44
 8/20 anonim ***** válasza:

Engem is marhára zavar.

Ráveszik a sok hülyét, hogy fizessen azért, hogy megtanuljon csajozni.

80 ezer Ft 3 napos csajozási tanfolyam. Tényleg megéri.

2010. aug. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Imho azért csinálják, coz az ilyen szavakat likeolják az olyanok akik azt hiszik ezzel többet mondankak. sprite, ehhez szokj hozzá. cya. Btw 18/F
2010. aug. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Szerencsére nektek nem kell szakkifejezésekkel bajlódnotok és sok pénzt fizetnetek, mert ti tökéletesen tudtok csajozni és bármelyik nőhöz, bárhol magabiztosan oda mertek menni........
2010. szept. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!