Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon szeretem őt, nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem őt, nem tudom mit tegyek!?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki egy két évvel idősebb nállam,egy suliba járunk és folyamatosan hosszabb időre nézzük egymást a folyosón,de nem tudom mit tegyek,van egy másik lány is akinek őt tetszik és a fiú tudja de nem szól semmit nem közeledik hozzá.(A lánnyal egy osztályba járunk)Ő már korábban felvette a srácot,és beszélnek is de a fijú nem mond neki semmi olyat ami szerelmesekre illene.Én csak pár napja vettem fel.Nem merek csak úgy odaállni megmondani neki hogy figyelj te én SZERETLEK XD.Léci írjtok olyan sok kislépést amik elvezetnek hozzá,és ami ből egy fiú is levágja de az elején nem szeretnék neki ugrani!!!!Inkább lassan feltálalni neki az érzeleim.Köszi mindnekinek írhattok privátba is,de jobb itt!
2010. aug. 31. 00:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
menny oda és pofozd fel izomból
2010. aug. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

probálj közeledni hozzá, ismerd meg hogy milyen meg ő is téged, ha szimpatikus vagy neki akkor ugyis beléd bolondul :) sok sikert ;)


18L

2010. aug. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hát ha néz téged akkor szerintem nem véletlenül :) ha msn-en beszélgettek :) poénkodj és bókolj pl ... camozatok aztán megkérdezed ki az a helyes pasi ott ? :O :D , meg pl poénnak hogy írja h megyek fürdeni és te erre nem mehetek veled? vagy fordítva.. ettől nagyon beindul.. :D
2010. aug. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a gyoes válaszokat
2010. aug. 31. 01:02
 5/11 A kérdező kommentje:
Várom a többit!
2010. szept. 3. 18:54
 6/11 anonim ***** válasza:
hat a baratnom is ilyen helyzetbe volt.Mondta h. nilyen helyes vagyok aranyos stb. es jo lenne ha talalkoznank hat azota 3 hete egyut vagyunk:P
2010. szept. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

00:59 ez a szöveg borzasztó főleg haveroknál, h mehetek veled fürödni? vissza taszító ha egy srác ilyet mond nekem főleg ha nem is jön be.

de lehet csak bennem van a hiba:D

L16

2010. szept. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom utolsó nekem tetszett ez a válasz.Egyébként egész jól halad minden.Imádom a srácot:D
2010. szept. 15. 17:08
 9/11 A kérdező kommentje:

Az lenne mégjobb ha a barátom le4

nne.Csak van pár baj majd megírom ha kíváncsiak vagytok rá.:)

2010. szept. 15. 17:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Hivd el meginni egy kávét vagy akármit , én tuti igent mondanék ,ha tetszik a lány !
2010. szept. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!