Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok képesek ezt megbánni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok képesek ezt megbánni? (elszalaszott pasit)

Figyelt kérdés

tegyük fel, hogy van egy felnött nő. Régóta próbálkozik nála egy pasi, küld kisebb jeleket, egyszer randira is elhivja, de csupán mélyebb ismerkedésre, még nem mondta el mit akar, mert ugye első randi, ki kell ismerni a nőt, mit csinál most, túl hirtelen lenne stb. De a nő esetleg passziv, mert az a találkozó is nehezen jött össze, aztán a pasi próbálná hivni egy újjabra, de a nő nem ér rá, levelekre nem válaszol, most ide utazik, vagy csak simán lusta. Aztán erre a pasi ráun, keres és talál egy másik nőt.


Szal a nő aztán észreveszi ezt a dolgot, mert a pasi kitett magáról és az új nőröl képet, családi állapot, vagy esetleg a leveleit törölte le, és azt ugye látni. Vagy csak szimplán szembejött vele az utcán.


Ti nők, lehetséges olyan, hogy ilyenkor a homlokotokra csaptok, és rájöttök hogy ez hiba volt? "Úr isten, ez a pasi tepert utánam, hogy lehettem ilyen hülye?" vagy csupán picit elszégyellitek magatokat a nem válaszolt levelek miatt, vagy a lehetőség miatt?


2010. aug. 30. 23:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

én ha megtudnám hogy mimindenre képes miattam, és hha nem jöttünk össze, akkor lehet egy kicsit kellemetlen lenne.

de ismerek embereket, akiket nemnagyon hat meg az ilyen . szóval az embert természetétől függ. de amúgy mit szeretnél ebből kihozni? te is ebben a helyzetben vagy?

2010. aug. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
sajnos igen. De azért irtam ilyen formában, mert akkor mindenki lehurrog, hogy hagyjam békén. DE békén is hagyom! Azért mondom, mert már mást keresek! És kiváncsi lennék azért, hogyha lenne, akkor a lányok mit gondolnának? Picit se lenne lelkifurdalásuk? Én mint pasi elsüllyednék a szégyenemben, ha ilyen lennék
2010. szept. 1. 00:22
 13/17 anonim ***** válasza:

személy szerint én is rosszul érezném magam miatta, ha megtudom. de azt is figyelembe kell venni hogy ez se biztos hogy a fiú ezt érzi legbelül. a lánynak biztosban kell lennie abban hogy nem csak kihasználás alapon megy ez :)

de vannak olyan nagyképűek akiket egyáltalán ez nem érdekelné, hogy a fiú ezt gondolja

2010. szept. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Az elmondásod alapján én csak akkor viselkednék így egy sráccal, ha nem igazán érdekelne, mint pasi. Ez esetben ha összejönne egy No.1 nővel se tud meghatni a dolog, hisz nekem ő nem kell, ezzel sajnos nem tudok mit kezdeni.

Ha 15 éves éretlen csitri lennék, és még fogalmam se lenne róla, hogy mit akarok, valszeg bánnám a dolgot. Egy olyan hónapig. Aztán csak találnék valami másik srácot, aki miatt később bánkódnék. :D

20L

2011. jún. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Velem már volt ilyen,mire észbe kaptam,hiába próbáltam kijavitani,nem sikerült:(és bánkódtam miatta
2011. jún. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Velem megtörtént,rájöttem h mit szalasztottam el,és kiderült még van esélyem nála.Együtt voltunk viszonylag sokáig(több mint 1év),és aztán szakítottam.Mégis csak tudtam,hogy jobb lett volna,ha nem jövök vele össze.De legalább most már tudom,hogy ha valakivel nem jövök össze és később rájövök,hogy kell,akkor már nem fogok esélyt kérni:-)Mert mindennek oka van,az elszalasztásnak is!
2011. jún. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy valóban megbánta hogy nem jött veled össze, de az is lehet, hogy csak az hiányzik neki, hogy nem foglalkozol már vele és túlléptél rajta (bár nem ismerem az illetőt)
2011. jún. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!