Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok képesek ezt megbánni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok képesek ezt megbánni? (elszalaszott pasit)

Figyelt kérdés

tegyük fel, hogy van egy felnött nő. Régóta próbálkozik nála egy pasi, küld kisebb jeleket, egyszer randira is elhivja, de csupán mélyebb ismerkedésre, még nem mondta el mit akar, mert ugye első randi, ki kell ismerni a nőt, mit csinál most, túl hirtelen lenne stb. De a nő esetleg passziv, mert az a találkozó is nehezen jött össze, aztán a pasi próbálná hivni egy újjabra, de a nő nem ér rá, levelekre nem válaszol, most ide utazik, vagy csak simán lusta. Aztán erre a pasi ráun, keres és talál egy másik nőt.


Szal a nő aztán észreveszi ezt a dolgot, mert a pasi kitett magáról és az új nőröl képet, családi állapot, vagy esetleg a leveleit törölte le, és azt ugye látni. Vagy csak szimplán szembejött vele az utcán.


Ti nők, lehetséges olyan, hogy ilyenkor a homlokotokra csaptok, és rájöttök hogy ez hiba volt? "Úr isten, ez a pasi tepert utánam, hogy lehettem ilyen hülye?" vagy csupán picit elszégyellitek magatokat a nem válaszolt levelek miatt, vagy a lehetőség miatt?


2010. aug. 30. 23:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nem vagyok csaj,de ha egy csaj mutatná felém a "jeleket" és le se sz@**ám a fejét.Már egy nappal utána is bunkón érezném magam emiatt,mert: "még válaszolni sem tud".Szerintem korrekt megmondani,hogy ha tetszik a másik illető,ne küzdjön hiába a semmiért.

Ha viszont tetszett,biztosan nem halasztanám el és kérnék más időpontot.Egyrészt nem értem a női logikát,hogy lehet oylan hogy ha ott a pasi,teper,és bagózik a fejére (Ha van iylen.Ezt még nem tudom nem találkoztam iylennel.)

Szerencsére...


15/F

2010. aug. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
velem már volt ilyen :D nemis egyszer...
2010. aug. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
23.52es vagyok. szal nem lese szartama fejét hanem vagy nemjött össze mmint bénák voltunk, vagy azért mert hirtelen jött és nemvoltam rá felkészülve. és így bántam meg nem.
2010. aug. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Úristen :D.Ez kááár,nem szeretnék iylen csajjal öszefutni :D már tudom tisztán és világosan,hogy iylen is van xD.Szerencse hogy van csajom :)


23:52 voltam

2010. aug. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Vagy úúgy.Már ezt is értem :P


23:55 voltam

2010. aug. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
na nyugi van:D nem vagyok bunkó, nemdirekt volt :D
2010. aug. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Értlek én :P

Én sem vagyok nem akarom a női nemet megbántani vagy valami iylesmi,csak :D egyszerűen nem érettem meg :D de már értem :P

2010. aug. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

En azokat a pasikat szoktam ilyen modszerrel (amit leirtal) hanyagolni, akik egyebkent sem keltik fel nagyon az erdeklödesemet....Szoval nem zavarna ha latnam massal...közömbös lenne...

Viszont...most eppen egy ilyen pasiba vagyok szerelmes es vagyunk együtt akire a fent leirtak jellemzöek :) es ereztem nala, h hülye voltam, h nem adtam anno eselyt neki....

2010. aug. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
de lehet, hogy közbe meg leg belül az a pasi szivvel, lélekkel megtenne mindent érted. De te még esélyt sem adnál neki, aztán mikor kiderülne, hogy éreznéd magad?
2010. aug. 31. 00:36
 10/17 A kérdező kommentje:
mármint amikor kiderülne, hogy miért tepert utánad (baráti társaság vagy mittom)
2010. aug. 31. 00:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!