Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lenne jó elhívni találkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lenne jó elhívni találkozni valakit?

Figyelt kérdés

Egy ideje tetszik nekem vki, de mivel ő nem lép úgy érzem nekem kell. Én vagyok a lány.

Hogyan kérdezzem meg, hogy lenne-e kedve találkozni velem?

És személyesen vagy inkább neten kellene? Én jobban szeretném élőben mert több dolgot tudunk tisztázni + látom az arcát + nem leszek bekattanva hogy percenként megnézzem az iwiwet hogy visszaírt-e :D


2010. aug. 30. 23:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem gáz ha én említem meg neki? Nem akarok nagyot égni...
2010. aug. 30. 23:14
 2/5 anonim ***** válasza:
én ma bevallottam egy fiunak hogy szeretem és nem volt gáz. :D de most nagyon boldog vagyok bár visszautasított :DD hidd el, ha összeszeded a bátorságod utána nagyon jó lesz :)
2010. aug. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

visszautasított? de akkor miért vagy boldog? megkönnyebbültél?

amúgy én azért akarok túl lenni rajta, mert már 2 hónapja tetszik, de nem történik semmi, szóval egyre jobban gondolkozom rajta hogy összeszedem magam. max visszautasít és kerülni fogom :D de legalább nem töröm magam azon, hogy mi lett volna ha...

2010. aug. 30. 23:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezd meg tőle,hogy van e ideje megmutatni valamit peldául amit ő ismer ahol "otthon van",és ahol te nem (még ha téged nem is érdekelne,gondolom a találkozás érdekel) találd ki te mi van a környéken ami iylen kreativitás...

Ha nem volna iylen hívd el kólára mert szomjas vagy,vagy esetleg pizzára,ami helyben van.Csak az a lényeg (ha nm akarsz égni) hogy vagy unalomból vagy véletlenszerűen hívd el valahova.

2010. aug. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
elsö vagyok. igen megkönnyebbültem. már több mint egy éve éreztem azt a bizonyos 'uuristen kell nekem' érzest. és modt hogy már nincs bennem a 'mi lett volna ha' biztos könnyebb lesz találni valaki mást :) sztem nyugodtan hivd el valahova vagy ilyesmi.. jobb mint magadban tartani ezt elhiheted ;)
2010. aug. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!