Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy 40 feletti férfi miért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 40 feletti férfi miért a huszonéves lányoknak udvarol?

Figyelt kérdés
Van egy kollégám, aki már 45 éves, de amióta ismerem mindig csak huszonéves barátnői voltak. Most is egy nagyon fiatal lánnyal jár. Nem gyerekes az ilyesmi ennyi idősen? A barátnője láthatóan a pénze miatt van vele, neki megéri. Na de a kollégámnak mi a jó ebben? A jó szex nem korfüggő. Ráadásul teljesen nevetségessé teszi magát.

2021. szept. 4. 13:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
93%

Nyilván lehet valamilyen mélylélektani oka annak, hogy egy 40 fölötti férfi csak a huszonéves nőket tartja vonzónak. De itt igazából mindegy is, hogy mi az ok, attól még ez marad a helyzet, s ha van olyan nő, aki ezeket a vágyait hajlandó kielégíteni és társa lenni, akkor igazából sem részéről, sem a nő részéről nincs probléma. Ők mindketten jól érzik magukat így, s akkor miért is lenne ez gond?


Az már a társadalmi ítélkezés és tolerancia kérdése, hogy ezt a helyzetet mennyire gondolják az emberek elfogadhatónak. Az esetleges probléma tehát a társadalomban van, nem az ilyen párokban. S igazából van arra példa, hogy az ilyen kapcsolatok tartósan jól működhetnek. Én személy szerint tudok olyan párról, ahol 19 év a korkülönbség a férfi javára, s már vagy 15 éve házasok, gyerekük is született, minden a legnagyobb rendben. Legfeljebb több évtized múltán lehet potenciálisan gond egy ilyen nőnek, ha korán megözvegyül. De manapság 50 fölött is találhat valaki újabb párt, tehát akár jól is alakulhat az időskora, nem kell magányosan megöregednie.

2021. szept. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
20%

Fél az öregedéstől.


Ezen kívül önbizalomhiányos is.


A legrosszabb kombó.

2021. szept. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
44%

9essel teljesen egyetértek, én is ezt éltem át 14 éves koromtól, borzalmasan visszataszított egész életemben. Most 30 vagyok, még rosszabbnak érzem, mint 21 évesen, a közelébe nem megyek ilyen férfinak párkapcsolat szempontjából. Ha megtudom, hogy belefér neki a 10-20 év korkülönbség is, úgy otthagyom, mint a huzat.


Csinos, vékony lány voltam és csinos, vékony nő vagyok.


A kérdező nagyon szimpatikus ilyen hozzáállással, nagyon jól látja, a főnöke és minden hasonló beállítottságú férfi beteg. Mondom ezt korábbi célcsoportjukként, illetve nekem is vannak ilyen 30as ismerőseim, akiknek a 19-20 éves lányok az eseteik, mind önbizalomhiányos és/vagy ronda, testsúlytól függetlenül, illetve egytől egyik lenézik a fiatalabb lányokat/nőket, persze nekik nem mondják, de ahogy róluk beszélnek.. ha hallaná a barátnőjük, tisztán látna.

2021. szept. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
94%

#12

Gondolod a huszonéves nőcik az önbizalomhiányos pasikkal jönnek össze?

Szerintem sok oka lehet, de biztos nem önbizalom hiány:)

2021. szept. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
44%

"Én személy szerint tudok olyan párról, ahol 19 év a korkülönbség a férfi javára, s már vagy 15 éve házasok, gyerekük is született, minden a legnagyobb rendben."


A "legnagyobb rendről" csakis ők tudnának mesélni.

2021. szept. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Azért, mert ösztön lény, a szaporodási ösztön a fiatal nő felé tolja a férfit.
2021. szept. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
#15: Látom, kételkedsz, de én igen jól ismerem ezt a párt, akit a #11 hozzászólásomban említettem. Mindketten nagyszerűen érzik magukat, kiválóan működik a kapcsolatuk. (Már az a tény önmagában, hogy 15 éve együtt vannak és nem mentek szét, is elég sokat elárul, hiszen a nő jól néz ki, így bármikor otthagyhatta volna a párját egy korabeli férfiért.) Én a nőt ismertem régebbről, s nekem is voltak erős kétségeim, amikor hozzáment ehhez a nála jóval idősebb férfihoz, akinek az előző házasságából ráadásul már felnőtt lányai voltak. De utólag rá kellett jönnöm, hogy alaptalanul kételkedtem. Ha két ember lelkileg ennyire jól összeillik, mint ők, akkor a korkülönbség tényleg nem okoz gondot.
2021. szept. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
45%

"hogy 15 éve együtt vannak és nem mentek szét, is elég sokat elárul, hiszen a nő jól néz ki, így bármikor otthagyhatta volna a párját egy korabeli férfiért"


Ilyen szintű naivitásra nehéz bármit is írni.

2021. szept. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
#18: Az égvilágon semmiféle naivitás nem volt ebben a tényleírásban. A nő tényleg otthagyhatta volna az elmúlt 15 év alatt a férfit. Két diplomás, igen jól kereső, biztos állású nőről van szó, aki tényleg bármikor akár önálló egzisztenciát is tudott volna teremteni. A helyzet egészen egyszerűen az, hogy valóban szívből szereti a férjét, ezért van vele. Mint mondtam, lelkileg kiváló az összhang közöttük, nagyszerűen megértik egymást. Tudom, kívülállónak ezt nehéz elhinni, de azt kell mondjam, bár minden házasság ilyen jól működne, mint az övék.
2021. szept. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
91%
Ne irigykedj.
2021. szept. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!