Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Ha csajokespasik társkereső oldalon 150 lájkolt nőből mindössze 2 tetszikelt engem is viszont, ócska pasi vagyok mi?
Figyelt kérdés
20-35 között lájkolgattam a macskákat.
Vagy ez a kettő találat is valami bot csak? Mert küldtem már egyiknek bókot is azóta és nem reagált...
A nők 2--5 pontra szoktak taksálni meg némelyik azt mondja 40-50 nek nézek ki 30 évesen.
F/30
2021. aug. 24. 21:20
1/6 anonim válasza:
Bazsi, ne már. Milyen macskák? Akkor te a patkány vagy akit meg kell fogni? Ja nem, bocsánat. Akkor már lenne valakid.
2/6 anonim válasza:
Nem is baj , a kérdéseid alapjàn ön ès közveszèlyes vagy
3/6 anonim válasza:
Az előző kérdésednél már elég jól ki lett fejtve, hogy valóban öregebbnek nézel ki a korodnál és tényleg lenne min javítani.
4/6 anonim válasza:
Milyen macskák? Újabban azokra izgulsz?
5/6 anonim válasza:
150 -ből 2? Ejha.😀
Gyenge kezdés után erős visszaesés.
6/6 anonim válasza:
Te össze teheted a 2 kezed engem onnan 1 csaj sem likeolt pedig nem vagyok annyira rossz pasi magam véleménye szerint.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!