Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Persze hogy egy skizofrén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Persze hogy egy skizofrén állatot kellett kifognom, miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Én L/17 ő F/ 19 2 éve húzzuk egymást agyát nem bírju kelengedni a másikat ebből fél évet jártunk, 5 hónapot ismerkedtünk. Utolsó egy hónapban találkozgattunk újra(ngay a táv emiatt ott aludtam mindig ) Azt mondta még mindig szeret, én még nem mondtam. Féltékenység miatt szakítottam pedig nem adtam sose okot rá. Most amiatt rágott be rám mert egy fiú facebook-on írta hogy " dislájk" a kapcsoaltban lévő állapotomhoz. És a barátom megvádolt hogy biztos kavarok vele. Ha ezt csinálja 2 éven át akkor tényleg szeret ? Anyira más ha személyesen vagyunk és ha csak neten.
2010. aug. 29. 23:37
 1/10 anonim ***** válasza:
addig menekulj aamig még teheted és hagyd ot a pcsába később csak rosszabodik az állapota nekem volt egy barátnőm aki egy skizo srácot fogot ki és elég csunya vége let kapcsoltuknk megakarta ölni stb inkább hagy a srácot és keress mást
2010. aug. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen, a fiú nagyon betegesen féltékeny és a távkapcsolat csak nehezíti ezt. Csak amikor "normális" annyira szeretem...és nem tudom hogyan tudnék elszakadni tőlle..mert mondom 2 éve megy ez. Ha kell fenyeget,szép szavakat mond...hív,keres,kijön a vonatom elé stb. És nem tudom elszakadni nem tudom megértettni vele hogy nem jó ez így és ha szeret hagyjon békén élni.
2010. aug. 29. 23:48
 3/10 anonim ***** válasza:
Hagyd rá: "igen, kavarok vele. Megölöd?"
2010. aug. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ez nem is rossz :) kipróbálom, tetzsik.
2010. aug. 29. 23:59
 5/10 anonim ***** válasza:

Kamuszagú

Először is nem skrizofrén hanem skizofrén. Másodszor meg ha skizofrén lenne akkor hangokat hallana és irreális hallucinációi lennének és ebbe a megcsalástól való kóros félelem nem tartozik bele, hacsak nem azt hiszi hogy egy medvedisznóemberrel kavarsz aki a padlásotokon lakik.

2010. aug. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sokféle skizofrénia van.
2010. aug. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

rosszul írta le rendben.

de kérlek ne okoskodj, ez a betegség tág fogalom és a súlyossági szintjei is változoak. A beteg féltékenység, az hogy szinte az öcsémet is alig tűri meg melletem. A hangulat változásai...és a tudat alattija. Anyukája mutatta meg nekem az orvosi papírokat és árulta el hogy gyógyszereket szed a betegségére. Nyugtatókat többek között a düh rohamaira. Rossz ember de mégis néha annyira más, különleges arany szívű..nehéz helyzet és nem tudok mit tenni...

2010. aug. 30. 00:17
 8/10 R3al ***** válasza:
Ha hülye hagyd ott, nem tudom mit kell ezen kérdezni... remélem a csávó megtudja hogy itt találsz ki róla dolgokat :)
2010. aug. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a facebook mikre képes......:O
2010. szept. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1. "2 éve húzzuk egymást agyát nem bírju kelengedni a másikat ebből fél évet jártunk, 5 hónapot ismerkedtünk." Csak annyit, hogy érdekes.

2. Miért is lenne skizofrén?

3. Persze hogy szeret, ezért féltékeny.

2010. szept. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!