Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet köztünk valami? (többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet köztünk valami? (többi lent)

Figyelt kérdés
Beleszerettem a házi kedvencem állatorvosába. Szerintetek létezik valamilyen morális gát, ami miatt ne kezdhetne velem? Vonatkozhat ilyesmi állatorvosokra is?
2010. aug. 29. 22:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet. Nem. Nem.
2010. aug. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mondjuk ha a háziállatkád tiltakozik az ellen hogy a dokiával randizgass az 1X lehet gát. más nemnagyon
2010. aug. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szimpik egymásnak :) Egyezik az izlésünk.
2010. aug. 29. 22:51
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nyugi nem, az ő etikájuk azért másabb, mint az emberorvosoké :D Maximum addig nem lehet ameddig kezeli az állatod, de hát ugye ez állatoknál lényegesen rövidebb idő mint embernél és nem is papírforma, nekik nincs kartonjuk, oda viszed ahová akarod :) Ha tetszik a doki akkor hajrá. Nekem is tetszik az egyik itt a környéken, de ő esélytelen :D
2010. aug. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
még sose hallottam ilyet h orvosokkal tilos összejönni XD honnan szedted ezt?:P
2010. aug. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Hány évesek vagytok, persze csak ha nem indiszkrét a kérdés. Amúgy ha a kedvenced orvosába szerettél bele abban nincs semmi törvényellenes. Bár szerintem, ha valaki a főnökével jön össze, vagy a saját tanárával abban sincs semmi hiszen ez magánélet és csak erkölcsi okokba ütközhet.

Szóval ha szereted tedd meg az első lépéseket!

Sok sikert!!!! :-)

L

2010. aug. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Orvossal tényleg tilos, de nem állatorvossal. Ez nem azt jelenti, hogy te nem szerethetsz bele valakibe, akinek a szakmája orvos, csak azzal nem jöhetsz össze aki téged vagy a családodat kezeli. Természetesen ha már nem kezeli akkor onnantól szabad a pálya. Ja és ez ápolókra/ápolónőkre is vonatkozik, tehát nem maga a Dr. jelző adja azt, hogy tilos vele a kapcsolat.
2010. aug. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, én is hasonlóan gondoltam. Kiváncsi voltam, hogy másoknak is egyértelmű-e. Akkor hájrá :)
2010. aug. 29. 22:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyébként le a kalappal, végre egy olyan kérdés, ami tényleg érdekes, nem unalmas, tetszem-e neki, mit gondol rólam. Ez tényleg jó volt :)
2010. aug. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Túl sokszor nézted meg a garfieldot xD Am a filmből ítélve,lehet belőle valami : D
2010. aug. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!