Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkozzak egy cigány fiúval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozzak egy cigány fiúval, akivel csak msnen beszéltem?

Figyelt kérdés

msnen kedves volt meg minden

nem olyan putris fajta

L/15


2010. aug. 29. 22:15
1 2 3 4 5
 31/47 Kodistroy ***** válasza:
Csak akkor, ha van a közeledben egy wehrmacht páncélos hadosztály!
2010. szept. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
bennem is van cigány vér... de nem tudom.. én 1általán nem vagyok cigány.. többen is mondták, hogy nem nézték ki belőlem nincs sötét bőröm nem vok fuxos nem halgatom a cigány zenéket... 1xűen utálom :/ és most bocs.. de lenézem ezt a fuxos faja cigánygyerek vagyok dikdik dik :/ fuhh utálom :S :S és részben magamat is utálom, hogy van bennem ilyen vér :S
2010. szept. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 A kérdező kommentje:

hmm

bennem is van, csak nem látszik, és igy nem mondom senkinek

náha úgyérzem mintha utálnám magamat...elég rossz

2010. szept. 5. 22:53
 34/47 anonim ***** válasza:

tanácsolhatnám hogy mondd meg otthon pontosan hova mész meddig leszel ott mikorra várjanak haza vagy jöjjenek érted...meghogy ne tárulkozz ki neki mert mégiscsak idegen,emellett ne higgye azt hogy csakmert eljöttél sínen van....hagyjok is ezt mert:

Egyszerűen azt mondom hogy ne találkozz vele!Csakmert cigány?Igen ez épp elég érv.Durván hangzik?Lehet.Sőt az is lehet hogy nem is tudod milyen jól jársz ha szót fogadsz,de inkább ez minthogy később arra gyere rá milyen jó lett volna szótfogadni a gyk-soknak.

2010. szept. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
előző voltam, pontosan... régen sokat sírtam bárcsak teljesen magyar lennék! de rájöttem, hogy nem lehetek.. :/
2010. szept. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
22:51 és 22:57 voltam sry
2010. szept. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
Izé.Én erre azt mondom h ha nem ismered máshonnan akkor ne igazán mert lehet a haverjaival jön és ki tudja mit fognak csinálni veled.Igen ott találkozzatok ahol sok ember van az a tuti megoldás.Am meg nem kéne nézni h cigány e avgy se attól még lehet rendes h cigány.Igaz ilyenekből már nagyon kevés van ma:S.
2010. szept. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:

nem attól cigány valaki hogy milyen a vérvonala hanem hogy milyen életvitel szerint él.

sok emberben van valamennyi cigány de legtöbbjük nem tud róla és épp ezért nem is tartja magát annak mert az mindenki számára világos hogy nem menő annak lenni.Felmérések szerint a cigányok közel kétharmada sem tartja cigánynak magát-csak dacból akik nincstelenek és olyan barnák hogy amúgy se tudnák letagadni valamint azok vállalják fel akik ebböl élnek.

Meglátásom szerint lehet hogy 150 év múlva kreolos lesz az ország lakossága de akkor is a többség magyarnak fogja tartani magát és nem cigánynak mert hiába a szaporaság ,ha kultúrális és propagandista téren vereséget szenved a cigány identitás

2010. szept. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim válasza:
áhhh ,NE TALALKOZZ EZEKKEL ,hamarabb fussal össze egy patkannyal a sikátorba mint h ezekkel a tetvekkel meg egy legkörbe is legyel,,, EZ NEM RASSZIZMUS(az élősködöket nem szeretjük,,,de hozzáteszem éljenek egeszsegben,boldogsagban csak NE ITT MAGYARORSZAGON...(keselnek, lopnak,csalnak hazudnak, fosztogatnak,rongálnak,probálnak terrorizálni,+ nem dolgoznak..de a döntés a TIED
2010. szept. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 A kérdező kommentje:

ma 22:57 !!


én is sokat sirtam, amikor megtudtam, bárcsak ne tudtam volna meg soha

lehet nem látszik rajtam, de attol még tudom, hogy az vagyok részben

amm te is lány vagy?

2010. szept. 5. 23:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!