Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkozzak egy cigány fiúval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozzak egy cigány fiúval, akivel csak msnen beszéltem?

Figyelt kérdés

msnen kedves volt meg minden

nem olyan putris fajta

L/15


2010. aug. 29. 22:15
1 2 3 4 5
 21/47 anonim válasza:
27%
Szerintem meg nyugodtan találkozz vele, BP-n fényes nappal úgy se lehet semmi bajod ha normális helyen vagytok, és ha msn-en is az jön le, hogy rendes srác,akkor mértne?
2010. aug. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 R3al ***** válasza:
54%

Előző vagyok...


Szerintem nem általánosítás, láttam én már rendes, jól öltözött cigányt, de amikor összeveszett a tesójával kijött belőle a putri vér, a cigány az cigány.


Ezek meg akik azzal jönnek hogy általánosítás induljanak az USA-ba ott a helyetek.


Amerika liberális, és meg van a hatása, nézzük az intelligenciát, elég gyenge, átlag életkor ? egyre kevesebb, átlag testsúly ? egyre több :))


A cigányok hasztalanok, nézzük meg a történelmet, a költészetet, mindig zenészek, s mindig mulatnak.

Sosem olvasol olyat a könyvekben hogy HŐŐŐŐS cigány, mert nem létezik, kb olyan mint USA-nan a néger,


Menő verda: USA: tuning verdék

HUN: szekér

Menő kéró: USA: emeletes palota

HUN: földbe vájt viskó

Menő tánc: USA: break

HUN: mulatós

Menő zene: USA: rap

HUN: mulatós :)


szerintem ne találkozz vele, ismerj meg egy normális, a népedhez való fiút.

2010. aug. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
68%
Ne találkoz vele, elvisz k*rvának. Elején meg persze jóarc, amíg a bizalmadba tud férkőzni, de sztem ne állj le vele.
2010. aug. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
56%

Én vagyok az, aki azt írta, hogy nem értem, hogy jön ide, hogy cigány. Látom, nem értitek. Elmagyarázom. Természetesen nagyonis értem, hogy a válaszolók részéről rasszista megkülönböztetésről van szó, csupán arra akartam utalni, hogy szerintem a cigány származásnak és a randevúzásnak nincs köze egymáshoz, legalábbis eredetileg. Nincs értelme a megkülönböztetésnek.


Válaszoló, ha találkozni akarsz a sráccal, találkozz. Az ide írogató rasszista emberekkel - akik nem ismerik a fiút, ellentétben veled - nem érdemes foglalkozni, és annak a tanácsával sem, aki ide küldött megkérdezni (bár nem akarom megsérteni a barátod). Mindenki tudja, milyen a közhangulat, itt meg felülreprezentált az a korosztály, akik a legcigányellenesebbek közé tartoznak. Vagyis ide küldeni, hogy ezt megkérdezd...olyan, mintha arra kérnének, ellenőrizd gyufával a benzintartály szintjét.


Jó randit!

2010. aug. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
fél éven belül meg fog kúrni, már bocs X)
2010. aug. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
78%

Én is azt írom, hogy inkább ne találkozz vele.

Cigusokat elkerülni kell, nem összejönni velük.

2010. aug. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 R3al ***** válasza:
38%

Fél éven belül megkúr ?


Ez hülyeség, fél éven belül gyereket csinál neked biztos lehetsz benne :D

Nem vagyok rasszista, de a cigány az cigány...

2010. aug. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim válasza:

sztem viddel egy barátnődet én ettől a bandázódástól féltelek. de mondjuk ne valami bombázó csajt. :DD

soksikert;)

2010. aug. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 gábor_111 válasza:
46%
HÍVD A GÁRDÁT LEGALÁBB NEM FOGNAK UNATKOZNI!!!!!!!!!!!
2010. aug. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:

úristen...nem minden cigány rosszcigány..egy magyar is lehet cigányos..:S

találkozz vele,ha cigányos,hagyd.

de lehet nem ilyen a felfogása és tök normális...

2010. szept. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!