Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minek akart randizni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Berlin kérdése:

Minek akart randizni ha átvert? Nincs jobb dolga?

Figyelt kérdés

Röviden-tömören:

Én 26F - ő 20L

Neten megismerkedtünk, leveleztünk, msn-eztünk (napokat, éjjeleket), jókat beszélgettünk, telefonon dumáltunk. Ő másnap találkozni akart, megbeszéltük mikor, elötte még egy telefon a pontos hely miatt...

A telefont nem vette fel soha többet, sms-re nem válaszolt, közösségi oldalakon nem ír vissza, msn-ről letiltott (más címen felvettem, nem tudta h én vagyok, ott aktív volt).

Mire volt jó ez az egész????


2010. aug. 28. 21:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egy elmebeteg évekig volt együtt egy lánnyal, hogy egy levélben azt írhassa: haha, átvertelek, azt hitted, nem járok túl az eszeden?
2010. aug. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Egy srác legalább két hétig msn-ezett velem egy vicc kedvéért.
2010. aug. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló dolog történt. hónapokat beszéltünk msnen egymással ,éjjel-nappal aztán már a találkáig sem jutottunk el. Sztem csak jó időtöltés voltál számára.
2010. aug. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
ha a normális beszélgetést 1 kicsit vallatás felé huzod máris jobb dolog meg ha hülyeségeket irsz és ezt ö még nagyobb hülyeséggel letudja reagálni akkor máris van 1 sztori. ezt kikell probálni nemlehet elmagyarázni!! ha hülyeség felé huzod a történetet máris jobb.
2010. aug. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!