Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem merek randizni. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek randizni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok,most lett vége egy 2 éves kapcsolatomnak.Egyet randiztam egy sráccal,nekem sem jött be és ő sem keresett többet.Most van egy srác,társaságban találkoztam vele kétszer,és állítólag tetszek neki.Ő is tetszik nekem,de egyszerűen nem merek elmenni randira,pedig hivott.Nem akarom elcseszni,mert tényleg rendes srác.Félek,hogy nem lesz téma,hogy hogyan viselkedjek stb.

Adnátok tippeket?Köszönöm,egy aggódó lány


2010. aug. 28. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el vele. Veszteni valód nincs. Hajrá ; )))
2010. aug. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
csak akkor cseszed el, ha nem mész el
2010. aug. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Ne köpd le, ne rúgd tökön, ne küldd el a nőnemű felmenőibe.

El nem tudom képzelni, hogy egy lány miként ronthat el másként egy első randit, amire a fiú hivta el.

Nem azért hivott, mert ott akar hagyni, ebben biztos lehetsz. Ha nem lesz téma, akkor meg jól kiröhögitek magatokat 1 perc után. Az amúgyis inkább az ő számára kinos. Viselkedj a lehető legtermészetesebben, amire csak az adott helyzetben képes vagy. Egy csetlő-botló lány az első randin egyébként nagyon bájos tud lenni minden fiú számára.

2010. aug. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Krumplis tésztát,azt megenném most.
2010. aug. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Menj el. Ha tetszetek egymásnak, kb. 2,5 másodpercig leszel zavarban. Utána már csak azt fogod sajnálni,hogy repül az idő,ha együtt vagytok.
2010. aug. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Emőke válasza:

Ez teljesen normális,mármint a félelmed...s ne aggódj,először valószínű zavarban leszel,de nemcsak Te...gondolj arra,hogy akivel éppen vagy Ő is ugyanolyan zavarban van (feltéve ha valóban tetszel neki)

Mindenkiben van egy megfelelési vágy,ezért van az izgalom.Menj el vele,biztosan jól fog sikerülni.:)

Aztán várjuk a beszámolót.

14/L

2010. aug. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szerintem ha tetszik a srác akkor találkozz vele és legyél önmagad. nem szabad félni le kell gyözni a félelmeidet.
2010. aug. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Add önmagad...ha neki nem tetszik az aki legbelül vagy akkor ő nem hozzád való..Ne görcsölj, és mosolyogj sokat...:-) Nincs vesziteni valod!
2010. aug. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!