Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet ismerkedni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ismerkedni egy koncerten?

Figyelt kérdés

Persze konkrétan most nem nagy koncertre gondoltam, hanem olyan hogy (szabadtéri) rendezvény ahol egy részen több zenekar/énekes is fellép. És arra vagyok kíváncsi, hogy az ilyen helyeken, hogyan lehet a legjobban ismerkedni lányokkal. Mert nekem már mondtak olyat hogy nem érdemes, mert úgyis csak a kedvenc előadójuk miatt vannak ott, s csak ő érdekli őket, de tudom hogy nem így van. A kérdésem tehát:

Mik a legjobb ismerkedési módszerek az ilyen helyeken?


2010. aug. 28. 19:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szia, xy vagyok. te meg ki a f*sz vagy?
2010. aug. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Naoszt.. VÓÓÓTÁ FENN SZOMBATON???

Vagy: szia kislány. jól nézel ki. elestél?

2010. aug. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

bizonyos jellegű koncerten melléverődhetsz, átkarolhatod (mikor az egész közönség ezt csinálja), majd továbbléphetsz...

megkínálhatod a csapoltsörödből (vagy ha nagyon gentleman vagy és pénzed is van meghívhatod vmire)....

megkérdezheted, felül-e a nyakadba...

megvédheted pógótól, másik - tolakodó - sráctól...

megjegyezheted, h csíp a haja, mikor rázza a fejét, bár ezt csak a megfelelő módon, h ismerettség felé lendítsen előre...

2010. aug. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
koncerten nem nagyon tudsz MERT,ha pl.olyan lép fel akiért oda vannak a csajok nem veled fognak törődni hanem az énekessel:)
2010. aug. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
max koncert elött, én akkor szoktam és eddig mindig bejött :P :D
2010. aug. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen én is tisztában vagyok, s pont ezért arra gondoltam hogy a kedvencük fellépése, előtt vagy után próbálkozni. S erre szeretnék konkrét tippeket :) ....
2010. aug. 28. 22:12
 7/11 anonim ***** válasza:
Mégis milyen koncert?(= Ez azért nem mindegy.Ha ott lennék tudnék neked segíteni,úgy mégis jobb :DD
2010. aug. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Konkrétan egy fesztiválra gondoltam, ahol egy kijelölt színpadon több együttes/énekes is fellép. Ha pedig az előadóra vagy kíváncsi, akkor pedig a mai énekesekre/együttesekre gondoltam. :)
2010. aug. 28. 22:27
 9/11 anonim válasza:
Konkrétan milyen fesztivál lesz ez? csak azért mert most én is várok egyet xd egy rock/metal koncerten nagyon könnyű ismerkedni, a pógós-védős ötlet meg mindig működik :P sőt velem volt olyan h csak úgy lesmároltak minden előzetes ismerettség/ismerkedés nélkül..
2010. aug. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát ez történetesen semmilyen Rock koncert, hanem egy rendezvény ahol több előadó is fellép.

"Magyar Dal Napja", nem tudom ez mond-e neked valamit.

Ahol hangsúlyozom, a mai kedvencek lépnek fel :) ....

2010. aug. 29. 09:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!