Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem kellek egy lánynak sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek egy lánynak sem?

Figyelt kérdés

Szóval szerintem nincs velem semmi baj, külsőleg átlag magas vagyok, vékony testalkatú, jóképű, jókedvű.

Ápolt, nem is vagyok büdös:D

Nem viselkedek hülyén, szoktam bulizni járni, szórakozni 2-3 hetente, de még senkinek sem jöttem be, nem értem miért.

Egy csomó nálam rosszabb kinézetű pasinak is van barátnője, néztem a párokat és sok soványabb, alacsonyabb, igénytelen pasiknak szép barátnőik vannak.

Félénk vagyok és gátlásos, így aztán nem szoktam élőben leszólítgatni lányokat, inkább finomabban, jeleket adok nekik, hátha ők majd kezdeményeznek.Igen, tudom...a pasi dolga, de nekem nem megy:s


2010. aug. 27. 16:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Próbálj meg kinézni egy szimpatikus, rendes lányt. Keresd meg vipen/iwiwen, esetleg vedd fel msn-re, kezdj el vele beszélgetni, és mondd neki, szívesen megismernéd személyesen is, találkoznál vele. Ha ekkora stresszt okoz az ismerkedés egy ismeretlen lánnyal, akkor így szerintem könnyebb lenne. Egyébként biztos hogy az a gond, hogy nincs önbizalmad és félénk vagy. Én soha nem kezdeményeznék egy pasinál...én is félénk vagyok:) De ha elkezdenek velem beszélgetni, akkor próbálok gátlások és szégyenlősködés nélkül eldumálni vele, és még egyszer sem haltam meg és nem szedték le a fejemet meg semmi ilyesmi...szóval ne félj, bátorság. És ajánlom hogy csak akkor menj oda valakihez pl. szórakozóhelyen, ha szemez veled, esetleg rád mosolyog. Úgyis érzed a csajon, hogy bejössz-e neki vagy nem. És ha azt látod, hogy igen akkor hajrá:)

Azt nem hiszem el, hogy még nem jöttél be senkinek. Max nem vetted észre. Meg ha nem mersz közeledni akkor szegény lány(ok)nak alkalmuk sem volt éreztetni veled...

szóval ne aggódj:) A többi srácnak is csak úgy megy, ha kinyitják a szájukat.

18/l

2010. aug. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy a félénk pasikra nincs tekintettel a társadalom.

Ekkora árat fizetnék a félénkségemért?:S

2010. aug. 27. 19:37
 13/13 A kérdező kommentje:

19:09

Írtam privit.

2010. aug. 27. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!