Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van annyi kétszínű lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van annyi kétszínű lány interneten?

Figyelt kérdés
Fent vagyok egy társkereső oldalon, ciki vagy sem új környék nem ismerek sok embert itt és ezért regisztráltam hátha alakul valami. Tisztába vagyok vele hogy nem vagyok egy túl jó külsejű pasi, de vállalom amilyen vagyok, raktam fel képet is. Szoktam nézegetni a csajokat akik fent vannak, nem vagyok válogatós, persze fontos hogy szép legyen de ez még nem jelenti hogy bombanő. Sokan írják hogy "a külső nem fontos" meg hasonló félreérhető dolgokat, meg hogy rendes pasit szeretnének. Én az ilyeneknek állatába küldök valami jelet hogy érdekel, nem vagyok premium tag nem tudok rájuk írni. Már vagy 40en megnéztek de 0 visszajelzés. Ennyire sok a kétszínű csaj? Mert amelyik kiírja hogy igen is számít annak nem is szoktam írni, de sokan csak ámítják a másikat. 20/f
2010. aug. 27. 15:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Attól, hogy leírják nem számít a külső, még nem fognak kezdeményezni egy olyan srácnál, aki egyáltalán nem jön be nekik külsőleg, és emellett semmi egyéb vonzó tulajdonsága nincs. Valami alapján muszáj szelektálni, hisz ennyi erővel mindenkivel leállhatnánk ismerkedni, aki szembe jön az utcán, stb...
2010. aug. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!