Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van annyi kétszínű lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van annyi kétszínű lány interneten?

Figyelt kérdés
Fent vagyok egy társkereső oldalon, ciki vagy sem új környék nem ismerek sok embert itt és ezért regisztráltam hátha alakul valami. Tisztába vagyok vele hogy nem vagyok egy túl jó külsejű pasi, de vállalom amilyen vagyok, raktam fel képet is. Szoktam nézegetni a csajokat akik fent vannak, nem vagyok válogatós, persze fontos hogy szép legyen de ez még nem jelenti hogy bombanő. Sokan írják hogy "a külső nem fontos" meg hasonló félreérhető dolgokat, meg hogy rendes pasit szeretnének. Én az ilyeneknek állatába küldök valami jelet hogy érdekel, nem vagyok premium tag nem tudok rájuk írni. Már vagy 40en megnéztek de 0 visszajelzés. Ennyire sok a kétszínű csaj? Mert amelyik kiírja hogy igen is számít annak nem is szoktam írni, de sokan csak ámítják a másikat. 20/f
2010. aug. 27. 15:06
1 2
 1/11 Foorty ***** válasza:

1: Ha az interneten vannak akkor a való életbe is... ez alap

2: Csak mer a nők ilyenek

3: Girl = Guy In Real Life :P

2010. aug. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Funktasztikus ***** válasza:
figyelj azt azért irják oda hogy jol nézzen ki a bemutatkozás(lehet ez az uj divat):) bármit oda lehet irni,megmondani nem feltétlenül igaz..ugye?:)
2010. aug. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nem olyan vagyok, én biztos válaszoltam volna.
2010. aug. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
És arra nem gondolsz, hogy nem vagy szimpatikus nekik? Ez a nem számít a külső dolog meg olyan, hogy nem feltétlenül az izmos, modellarcú pasik érdeklik őket, de mint ahogy te is írtad, ne legyen gáz sem. Lehet, hogy te nem tetszel nekik. Én is fenn vagyok egy ilyen oldalon, és ha mindenkinek válaszolgatnék, hogy bocs nem érdekelsz, akkor rámenne a fél napom...
2010. aug. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát 40ből 0 kicsit sok, amugy szerintem arcra nem vagyok olyan csúnya(persze izlés kérdése), sokan mondták hogy szépek a szemeim.
2010. aug. 27. 15:18
 6/11 anonim ***** válasza:
De lehet h gáz a bemutatkozó szöveged, vagy az idézeted, vagy mittudom én miket szoktak oda írni. Pont ezaz, hogy ha 40-ből egyet sem érdekelsz, akkor elgondolkodhatnál, hogy talán benned van a hiba! Nem? Ha nem vagy prémiumtag, lehet a képeidet sem tudják kinagyítani, de ebben nem vagyok biztos.
2010. aug. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Bennem van a hiba, külsőleg, ebbe biztos van valami, de akkor mondják meg a szemembe és ne írják akkor hogy ők nem válogatnak. De meg lehet nézni.
2010. aug. 27. 15:27
 8/11 poetic ***** válasza:

Nem a gép előtt kellene ismerkedni, járj emberek közé.

Itt nincs biztosíték semmire, ráadásul ne helyettesítsen már mindent a számítógép...

2010. aug. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mert egyébként is sok van. És mindegyiknek a külső a legfontosabb, akár bevallja, akár nem.
2010. aug. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
állítsd színesre a monitort...
2010. aug. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!