Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más is csalódott a társkeresőo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is csalódott a társkeresőoldalakban?

Figyelt kérdés

18 éves srác vagyok. Átlagos. De nem szeretek szórakozóhelyekre járni és sok rossz tapasztalatom volt már ezért fél éve regiztem néhány ilyen oldalra. De azt veszem észre hogy a lányok általában unalomból vagy csak poénból regiznek nem pedig azért amiért ezek az oldalak vannak...

Ha netán mégis akkor a lány az ország másik felében lakik és alapból halálra van ítélve a dolog. Elvileg nem pestről kellene lennie a legtöbb embernek?


2010. aug. 27. 14:13
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Az a tapasztalatom hogy a normális csajok már mind foglaltak. legalábbis akit személyesen normálisnak ismertem meg annak mind van pasija:(
2010. aug. 27. 14:28
 12/12 anonim ***** válasza:

igen eléggé igy van. én is unalombol regisztráltam bár én fiu vagyok. meg volt egy olyan hogy 1 nap VIP tagság, lovehu n, aztán kiprobáltam mit tud. hát nemsokmindent :) elég hamar végigértem a budapesti koromban hozzám valo ( +1 -4 év) lányok listáján. más szűkítést nem is alkalmaztam. aki kicsit is nem volt ronda, megnéztem az adatlapját, legtöbben vagy cigiztek, vagy agyon vannak tetoválva vagy valami defektjük már első ránézésre is volt. azon kevesek akik normálisnak tüntek adatlap alapján és még nem is néztek ki rémesen meg sz*rtak a fejemre ha írtam. küldtem kapcsolatteremtő szándékú dolgokat vagy 40 lánynak... vagy többnek. egyetlen egy válaszolt... azóta 4-7 naponta ír emailt, még lehet hogy találkozunk valamikor, de hát ez még semmi...

amúgy a személyes ismerkedés sokkal jobb!! ha teheted ne neten keresgélj...

21/f

2010. aug. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!