Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Vajon miért van az, hogy már az 1. randin csókolózunk?
Figyelt kérdés
De csak 1 randijaink vannak. Boldogan, szeretetben elválunk.
Utána jön egy üzenet, hogy köszönöm jó volt minden, szerettem, boldog voltam veled, de nem folytatjuk.. (kb ilyen üzik jönnek a találkozós, smacizgatós, puszilgatós összejövetel után.)
Jó, elötte chatelünk 1-2 hétig, és imádjuk egymást!
Akkor miért lesz vége az első találkozás után?
2021. júl. 6. 18:37
1/5 anonim 



válasza:





Se kort se nemet nem írtál. Egyébként a netes ismerkedések ilyenek.. ott nem társat keresnek, hanem ilyen rövid kalandokat.
3/5 anonim 



válasza:





A csókkal lehet valami. Akkor rázok le így valakit, ha szörnyű volt a csók, vagy az ég világon semmit nem mozgatott meg bennem.
5/5 anonim 



válasza:





Szerintem már az is kaland igen, de mondjuk belegondolva, az tényleg fura, hogy egy után nem akarnak többet talizni, tényleg lehet valami baj akkor. 1 voltam.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!