Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha együtt vagyok a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha együtt vagyok a barátommal lassan egy hónapja, de nem csókolózunk minden randin, az baj?

Figyelt kérdés

Elbeszélgetünk,öleljük egymást,de kb csak midnen második randin csókolózunk,de én nem is annyira vágyom rá...

Ez életem első kapcsolata,szóval nem tudom mi helyes és mi nem,és a csók dolog is új még nekem:)


2010. okt. 28. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Most komolyan azt hiszed hogy erre van egy bevett szokás hogy minden randin kell csókolózni? Vagy mégis miért lenne baj, vagy kit zavarna, ha titeket nem-.- ? Hidd el mindenki leszarja hogy hányszor csókolóztok :D

Szóval se a buszon a néni nem fog megsértődni se a kutyáját sétáltató bácsi nem fog ezen fennakadni... (de az ismerőseidnek sem fog fájni...)

2010. okt. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Annyit csókolózzatok amennyi jólesik :D
2010. okt. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem baj.
2010. okt. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha nektek egy igy jó akkor nem kell sürgetni,majd érzitek hogy mikor kivánjátok a csókot....:)

bár én személy szerint tuti nem birnám ki mert tökjó dolog csókolózni:P:)

2010. okt. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!