Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sok lánnyal van jóban. Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lánnyal van jóban. Ez miért van?

Figyelt kérdés
Tetszik nekem egy srác.Kedves, udvarias. Kb minden közösségi oldalon vagy 400 ismerőse van, és a többség lány. A képeihez is lányok irkálnak (bár a legtöbb az osztálytársa, és azért a legjobb barátai fiúk). Velem is nagyon udvarias, ezért tetszik. Néha úgy érzem tetszem neki én is, de ha ilyen sok lány kedveli őt, akkor ő minden csajjal ilyen lehet és csak félreértettem?
2010. aug. 26. 19:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Viszonylag én is sok lánnyal jóban vagyok, és még sincs barátnőm (sajna). Szerintem megéri próbálkozni a srácnál, hátha siker lesz :)

(OFF: hú most emiatt a kérdés miatt az ugrott be, hogy én tetszhetek e valamelyik lánybarátomnak :D)

15/F (ahjmárnincs sok a 16-ig de azért lefele kerekítek xD)

2010. aug. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!