Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sok lánnyal van jóban. Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lánnyal van jóban. Ez miért van?

Figyelt kérdés
Tetszik nekem egy srác.Kedves, udvarias. Kb minden közösségi oldalon vagy 400 ismerőse van, és a többség lány. A képeihez is lányok irkálnak (bár a legtöbb az osztálytársa, és azért a legjobb barátai fiúk). Velem is nagyon udvarias, ezért tetszik. Néha úgy érzem tetszem neki én is, de ha ilyen sok lány kedveli őt, akkor ő minden csajjal ilyen lehet és csak félreértettem?
2010. aug. 26. 19:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ahhoz h ezt megtudd add tudtára (persze nm konkrétan de jelezd neki)h neked komolyabban is tetszik hátha lépni fog ha pedig nem lehet csak mindnekivel iylen kedves...de attol ne félj h sok lány veszi körül mert nekem meg sok fiu haverom van és nincs ebben semmi
2010. aug. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát erre mit is mondjak?... Először azt hittem, hogy valaki rólam ír..xD Én is kedves és udvarias vagyok mindenkivel, de nekem igazából mindig is lánybarátaim voltak. Az én képeim alá is lányok írnak inkább a közösségi oldalakon. Egy csomóan mondják, hogy szép a szemem, meg h milyen helyes vagyok. És nekem is tetszik 1-2 lány az osztályból, de nem tudom, hogy melyikőjüknek tetszek, illetve nem szeretném megbántani egyikőjüket sem, ha a másikkal összejönnék. Szóval ez a helyzet nem a legjobb:( Szerintem legyél sokat a közelébe és valahogy jelezd neki, hogy neked tetszik, de ne legyél nyomulós. Ha neki is tetszel, akkor nyert ügyes van. Sok szerencsét:) 15/F
2010. aug. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én is tiszta nő suliba jártam, szóval attól mert neki sok lány ismerőse van( mint nekem is) attól te még többet jelenthetsz neki mint a többi...hidd el nem feltétlenül azért van jóba minden hölgy ismerősével, mert akar tőlük valamit csupán tiszta nő közegben nem árt ha az ember udvarias a hölgyekkel.


A többiek csak ismerősök te pedig a NŐ vagy. Több önbizalmat és ne frusztráljon a sok lány ismerős.

Nem mindenk szoknyapecér aki nagyon sok nőt ismer attól még lehet megbízható rendes gyerek mint én:DDD

2010. aug. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

*nyert ügyed van

előző voltam

2010. aug. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne az előző voltál hanem az utolsó előtti
2010. aug. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Beviz Elek ***** válasza:

Tőlünk nem fogod megtudni! Próbálkozz, legrosszabb esetben visszautasít. De megpróbáltad!


Nekem is sok lány ismerősöm van. A szomszédok sokszor elcsodálkoznak, hogy naponta legalább 5 lány átjön. Több lánynak is bejövünk az átjárósok közül, de sajnos barátnőnk az nincs... Általában azért riadnak el, mert sok lányt ismerünk és félnek a pofáraeséstől :(

2010. aug. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nézd, nem lehet valaki egyszerre 400 lánnyal közeli kapcsolatban. Ez önmagában nem jelent semmit. Szerintem nyugodtan add a tudtára, hogy tetszik neked!
2010. aug. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Barney Stinson ;) ***** válasza:
Azért jó a lányoknál, mert olvassa a blogomat ;)
2010. aug. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igazán én féltékeny vagyok :D

Tudom gáz, mert nem is biztos, hogy tetszem neki, de idegesít hogy tudom róla, hogy holnap kirándulni mennek a sulijával és 1 hétig nem lesz itthon. Új emberekkel megy, ahol rengeteg új lány lesz...Mondjuk ő mindenkivel jól kijön tehát fiúkkal is, de jól néz ki, kedves is, és félek nehogy valakivel amíg nem találkozunk...nem is folytatom tovább :@ :S

2010. aug. 26. 19:28
 10/11 A kérdező kommentje:
Meg ott rontottam el, hogy néha beijedtem a közeledésétől (már ha az volt) mert nem tudtam hogyan viselkedjek, mivel még soha sem volt barátom, meg úgy általában zavarba jövök a pasik társaságában. Emiatt lehet azt hitte nem érdekel, és néha tényleg úgy viselkedtem vele mint akit el akarnék taszítani magamtól...De közben meg azért, mert nem tudtam milyen legyek.
2010. aug. 26. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!