Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi a max idő, ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi a max idő, ismerkedés során, amíg a férfi eltűnhet munkabeli elfoglaltságra hivatkozva?

Figyelt kérdés

2021. júl. 1. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Pár óra..
2021. júl. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Attól függ, mi a munkája. Normál irodai munkánál egy nap.
2021. júl. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Ne haragudj, de nem egészen értem a kérdést. Nyilván a munkaidejében dolgozik az ember. Én értékelem, ha ebédidőben szán rám messengeren pár percet, de nyilván ez sem lehetséges minden munkahelyen, normális ember ezt megérti. Én mindössze annyit várok, hogy nagyjából ez le legyen tisztázva, meg nyilván ne napokra tűnjön el az illető.
2021. júl. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Ha azt mondja, hogy 1 perce sincs rád a munka miatt akkor hazudik.
2021. júl. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért 1 nap mindenkinek van pár perce :D akármennyit is dolgozik az illető
2021. júl. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hétfőn délután 4.30-kor kaptam az utolsó üzenetet. Arra válaszoltam, azt tegnap este 7-kor olvasta, de nem írt semmit. Volt már egyszer ugyanilyen, akkor egy 6 napra tűnt el. De van amikor nincs így.
2021. júl. 1. 20:33
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

6 napra eltűnt? Akkor sajnálom de nem érdekled.


Legalábbis én ilyenkor szoktam napokra eltünedezni.

2021. júl. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

“ Hétfőn délután 4.30-kor kaptam az utolsó üzenetet. Arra válaszoltam, azt tegnap este 7-kor olvasta, de nem írt semmit. Volt már egyszer ugyanilyen, akkor egy 6 napra tűnt el. De van amikor nincs így.”


Nalam ez a felejtos kategoria, pedig en magam is gyulolom amikor valaki uzenetekkel bombaz + a munkam miatt en is nagyon sokszor elerhetetlen vagyok.

Par ora teljesen belefer, sot akar fel nap is ( na nem minden nap, de neha neha siman belefer).

Minden mas kamu. Kiveve ha agysebesz a parod, aki epp egy 20 oras mutetet huz le, de meg az sem magyarazna meg a 6 napos (!!!!!) eltunest...

2021. júl. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha 6 napra eltűn, akkor ott valami nagyon nincs rendben.
2021. júl. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!