Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálja ezt a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a lány?

Figyelt kérdés
Van 1 lány,akivel 1x randiztam.Azóta taliztunk,telefonon beszéltünk,jól sikerült a randi.Aztán eltörte a karját és most dolgozik a munkahelyen is meg otthon is állítólag.De már 3. napja hogy nem keres,nem válaszol én pedig nem fogok smst írni ha nem ír vissza.
2010. aug. 26. 17:35
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és nemrég 1-2 hónapja szakított a pasijával,mert az megcsalta állítólag.
2010. aug. 26. 17:37
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
pedig te írj, te vagy a pasi, pláne hogy rosszul van. tuti azt várja otthon, hogy írj neki, kesereg a "lányok nemfutnak pasik után" című tanításon, amit mindenhol hall, és te nem is írsz neki egy sort se :/ szép, mondhatom. ne a fiúk legyenek már a büszkébbek...
2010. aug. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

1. tesztel mennyire fontos ő neked

2. leépít

3. elvont a csaj


Ennyi.


1. Rákérdezel és tisztázzátok mi micsoda és mit miért tesz

pl kerestelek többször is miért nem válaszoltál..vagy megmagyarázza vagy hülyének néz( de benne van a pakkliban, hogy megmagyarázza és nem halsz meg hülyén)

2. Hagyod a pics@ba az egészet de akkor sose tudhatod hogy tesztelt vagy elfoglalt volt vagy lesz@r téged...

nyilván azt mondod lesz@r de 100% nem tudhatod.

Dönts!!!

2010. aug. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
hívd fel hogy hogy van a karja sajnos egyszer már énis basztam el így h vártam h hivjon írjon mert ugy beszéltuk meg hogy majd ő keres énmeg nem akartam zaklatni :S és utánna nem is találkoztunk :Smindnképp keresd szerintem
2010. aug. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

lehet nincs pénz a kártyáján.

hívd fel elvégre is te vagy a férfi.aztán majd tisztázódik.

2010. aug. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
előző te lány vagy?
2010. aug. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79% te lány vagy?
2010. aug. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem :)
2010. aug. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%

17:38

A nagyképű ku.va any.d!

Az ilyenek miatt nem kezdeményeznek a pasik.

2010. aug. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
18:17, akkor futkossanak csak a csajok a pasik után, ugye? te agyatlan paraszt :)
2010. aug. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!