Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen randi programokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen randi programokat tudtok, ami viszonylag izgalmas, nem az a megszokott mozi, fagyizás, stb?

Figyelt kérdés

Már 3 randin túlvagyunk, csók is megvolt, de a srác most visszahúzódott..megkérdeztem, miért van ez, és azt mondja, hogy most én legyek kicsit kezdeményező, stb.. (eddig tényleg nem tettem túl sok mindent a kapcsolat alakulásáért)

Szóval arra gondoltam, elhívnám valami különlegesebb programra..viszont nem jutott eszembe eddig semmi extra..először valami éjszakai strandolás jutott eszembe, eddig ez a legjobb ötletem, de kiváncsi lennék nektek mi jut eszetekbe, esetleg voltatok már olyan helyen, ami emlékezetes volt és élveztétek?

Valami extrémebb sport is jöhet, vagy bármilyen aktív, laza dolog (a srác wakeboardozik, szóval elég kalandvágyó)

előre is köszi

L/18


2010. aug. 26. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Tandemugrás!
2010. aug. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hegymászás romániában, vagy egy közös wow instance
2010. aug. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nahát szuper helyetben vagy hiszen van egy kalandvágyo pasid :D van egy kalandpark a mátrában keress rá neten szerintem szuper jo én már voltam... vagy pl a vidámpark ott jöttem össze barátommal :D imádom... rengeteg lehetőség van..elmehettek pl kenuzni is ezek mindolyan helyek szituk ahol jol érzitek magatokat nem unalmas nem hétköznapi és tök filmbeillöen is alakulhat gondolj csak bele hogy néznétek ki ha beleesnétek a vizbe akenuval ;)
2010. aug. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

húú, köszi, főleg az utolsónak, ez a mátrás dolog jól hangzik, meg a kenuzás is :)

Még valami ötlet esetleg?:)

2010. aug. 26. 16:39
 5/8 anonim ***** válasza:

húú , ez a mátrai kalandpark tetszik , asszem mi is meglátogatjuk . Köszi !

(bocsi az offolásért)

2010. aug. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ez a mátrai cucc tényleg jó lehet..viszont szerintetek az nem ciki, hogyha megmondom a srácnak, hogy menjünk ide, de ő visz kocsival? (mert nekem nincs még)
2010. aug. 26. 17:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz sztem . Egy kalandvágyó srác simán elvisz egy kis szórakozás kedvéért :) (én el fogom vinni a barátnőm:)
2010. aug. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi, akkor megnyugodtam!:)
2010. aug. 26. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!