Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Van egy lány.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Van egy lány.

Figyelt kérdés
Ide jár általános iskolába ahol lakok. én közép iskolába járok.. Nem ismerem a lányt eggyáltalán(látásból..), de nagyon teccik! A suli miatt nagyon nincs is iidöm oda menni hozzá stb. M4g amire haza érek addigra ö már otthon van! Fel vegyem msn-re( tudom függöség ez az msn, de ez van) És probáljak vele ott beszélgetni stb.?( lehet, hogy gáz de ö lenne az elsö barátnöm ha össze jönne) Probáljatok segíteni! Thx 15/f
2010. aug. 26. 15:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Meg*
2010. aug. 26. 15:58
 2/6 anonim ***** válasza:
mindig van egy lány
2010. aug. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Annyi időd csak van hogy odamenj és megkérdezed hogy lenne-e kedve veled találkozni. Vagy ha már végkép az msn mellett döntesz úgy vedd fel hogy már legalább tudja hogy kivagy!(mosolyogj rá mikor találkoztok, köszönj rá, mutasd meg hogy tetszik neked) Én utálom ha valami idegen letámad msn-en hogy tecccem és azt se tudom ki az.
2010. aug. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha van myvip-iwiw-facebookja akkor elöször ott nézegesd esetleg irj a képe alá ne tul nyomulosat lehet piciti viccesebb is és abbol ahogy reagál rá majd megtudod h te is bejössz-e neki... ha kedvesen vissza ir akkor felveheted msn-re és innen már csa annyi kell h meatláljátok a közös témát;)
2010. aug. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:02


Igen az úgy megy hogy, Szia! Nincs kedved eljönni velem pizzázni? Erre biztos egyből az összes csaj igent mond "-.-.

A legjobb módszer hogy, keres egy közös ismerőst és mond neki, hogy hívja el a csajt valahova és te is legyél ott. Ilyenkor biztos tudsz vele beszélni, akkor már fel is veheted msn-re. Ott kérdezd meg hogy pénteken-szombaton hova szokott eljárni. Ott már bevetheted magad, 2 nap múlva elhívhatod sétálni és így tovább. Vagy ha nem találsz közös ismerőst, akkor intézd úgy hogy beszélj vele. Idézz elő egy szituációt. Találj ki valamit azt te tudod milyen lehetőség, alkalom, felszerelés áll erre a részre.

2010. aug. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg. Egyszer mindent el kell kezdeni! Van veszíteni valód? Nincs. Úgyhogy próbáld meg, sok sikert! :)
2010. aug. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!