Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen az a férfi, aki két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az a férfi, aki két hét chatelés után azt írja, hogy "örül nekem"?

Figyelt kérdés
Tarskereso appon kezdtünk beszélgetni, két hete chatelunk, hétvégén találkozunk először. Ő már olyanokat ír, hogy örül nekem, és reméli, hogy sűrűn tudunk majd találkozni, és hogy vele jobb dolgom lesz, mint az exemmel. Nekem ez fura, mert még nem is látott, csak képen :D Szexelni akar, vagy mi?

2021. jún. 17. 20:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
66%

A lelkesedéssel nincs gond, mert miért ne lehetnél szimpatikus valakinek már neten? Nem is a képed miatt, hanem mert jókat mosolyog a vicceiden, avgy akármi. (Amúgy ha tippelnem kéne, már tuti kiverte a képeidre, élj ezzel a tudattal!)


Ez az exekről panaszkodás viszont gáz... ez egyik félben sem alakít ki pozitív képet a másikról. Ezt a témát érdemes jó sokáig tabuként kezelni egy ismerkedésben. Oké, hogy volt ex, de nem érdemes kifejteni ennél tovább. Volt, pont.

2021. jún. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem volt panaszkodas. Pár mondatban szoba került, hogy mikor volt a másik utoljára kapcsolatban, én meg odairtam, hogy rövidre sikerült az utolsó, mert különböző okokból nem tudtunk rendesen találkozni. Semmi szidalmazas nem volt, az olyat én sem szeretem.
2021. jún. 18. 07:03
 13/13 A kérdező kommentje:
10: nekem is volt egy olyan, aki nem chaten, hanem személyesen már a második randin szerelmet vallott, meg hogy egész életében rám várt :D a lelkesedése másfél hónapig tartott ki :D - szóval azóta óvatosabb vagyok.
2021. jún. 18. 07:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!