Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről lehet beszélgetni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről lehet beszélgetni a kezdetekben, ami nem ilyeszti el a másikat?

Figyelt kérdés
Kérlek adjatok tanácsot, miket lehet kérdezni a másiktól a hobbikon kívül... Baj, ha van csend a randevú alatt? Vagy ez természetes?
2010. aug. 25. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
A hosszú csend az nem jó! Anúgy sokmindenről, de majd adni fogja magát! Gondolom ő is kérdez majd.
2010. aug. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem baj. annyi téma van ezen a világon, és egy randin biztos, h lesz mit mondj. én is igy vagyok, de mindig akad vmi mondanivaló szerencsére
2010. aug. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát sok mindenről lehet beszélgetni. Pl.:kaja, pia, film, kedvenc zene, mi szeretne lenni, jó kislány volt-e(XD), iskola, barátok. most kapásból ennyi jut eszembe, de menni fog az csak semmi pánik. Ha meg csend lesz, akkor mondd azt, hogy nincs semmi probléma, csak eddig annyit beszélgettünk, hogy nem volt időm benned gyönyörködni. És át van hidalva. Közben gondolj ki valami újat, vagy ha este hazamenet előtt vagytok(netán már a kapuban) akkor nem kell kitalálni semmit csak próbálj meg közeledni hozzá és csókold meg(ha jónak tartod az első randin való csókot).
2010. aug. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!