Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kinek "illik" előhozakodni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek "illik" előhozakodni a második randival?

Figyelt kérdés

Ha a lány teszi, akkor azt mondják hogy fut a fiú után...

Ha meg nem teszi, akkor meg lehet a fiú gondolja úgy, hogy minek fusson olyan szekér után, ami nem veszi fel... XD

22/L


2010. aug. 25. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
ha tényleg tetszel neki, és bennevan a sorsotokban hogy randiznotok kell még, akkor úgyis ő hozza fel! :D eszedbe ne jusson felhozni! hajrááá:D
2010. aug. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A pasinak kell eldönteni, akar e Veled 2. randit! Ezt Ő is tudja, ha az álláspontja szerint Neked kellene felhozni, ott már eleve baj van...
2010. aug. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez a pasi dolga. Még ebben a mai, fordított világban is:)

18/L

2010. aug. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Lehet, hogy én vagyok a hülye, de úgy gondolom, hogy annak a személynek kell felhoznia, akit elhívtak a randira. Szóval, ha a fiút hívta el a lány, akkor a fiúnak kell felhoznia, ha meg a lány lett elhívva, akkor neki.


Nem tudom csajok, hogy hogy gondoljátok azt, hogy egy srác elhív titeket valahová, igyekszik úgy rendezni az estét, hogy jól érezzétek magatokat és még Ő is hozza fel a következő randit? Te jóó ég, hol éltek? Vot már olyan köztetek, aki túljutott az első randin?


20F

2010. aug. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Fiúnak kéne megprobálni mert végülis fell kel szedni a lányt nem? :P Proba szerencse de csajnak is kéne jellezni hogy tetszik neki a srác ..
2010. aug. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha lány vagy akkor tali végén mosolyogj rá kedvesen és mondd azt,hogy nagyon jól éreztem magam Veled!

Ebből érezni fogja.

2010. aug. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nálunk ugy volt hogy hazaértünk és beszélltünk akkor ö kérdezte meg hogy lehet-e én akartam csak ö volt a gyorsabb!

16/F

2010. aug. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát úgy alakult, hogy véletlenül futottunk össze! :)

De szerintem én is rákérdeztem volna, ha nem talizunk így.

2010. aug. 29. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!