Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meg lehet változtatni valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet változtatni valaki csókolózási szokásait? Magyarázat lent

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet hogy megismertem egy fiút akivel nem terveztem de elcsattant egy csók de már az is szörnyű volt aztán próbálkoztam hátha csak amiatt volt nagyon rossz a csókja mivel velem most először csinálta.

De nagyon rossz a technikája...hihetném azt is persze hogy velem van a gond de eddig rám nem panaszkodtak sőt volt néhány pozitív visszajelzés is és másokkal szerettem smárolni.

Lehet ezen változtatni ? Vagy bunkóság lenne részemről ha meg akarnám változtatni? Hagyjam őt inkább ha már ez sem stimmel?


2010. aug. 25. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
egy ido utan egymasra hangolodtok. lenyeg,hogy te ugy csokold ot,ahogyan te is szeretned ha csokolna. egy ido utan javul a dolog :) az en baratom is eleinte teljsen mas volt,es mara mar teljesen osszehangolodtunk :)
2010. aug. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, de én bátor vagyok, és megmondtam, hogy nem jól csinálja, és figyeljen rám jobban, majd én vezetem. Nekünk bejött! Azóta állandóan smárolnék vele! Az őszinteség az jó! Időt spórolsz vele!
2010. aug. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem meg lehet és egyáltalán nem bunkóság. Mondhatod pl. hogy hagyd magad, ne csinálj semmit és mutasd meg neki, te hogy képzelted, talán felveszi a ritmust vagy ráérez, hogy mit is akarsz. Nekem a halálom, amikor valaki fel akar falni, összevissza nyálaz és úgy pörög a nyelve, mint a centrifuga.
2010. aug. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!