Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem kellett volna bocsánatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellett volna bocsánatot kérnem? És miért ez a reakciója, ha Ő kezdett el sértegetni és ebből lett a vita?

Figyelt kérdés

Elkezdett sértegetni, hogy öreglány vagyok, meg kifigurázta, hogy babát szeretnék és még sok csúnya dolgot mondott. Erre visszatámadtam pár dologgal, pl hogy sokkal jobb pasik léteznek Őméltóságánál.

Ez kicsit fura, mert veszekedés után, mindig néztük egymás profilját. Ezt nem tudom vajon miért lehet?

Nade végülis napokkal később lehiggadtam és bocsánatot kértem, azért, hogy mondtam olyat, amit nem kellett volna.


Erre azt írta :"tartsd meg a bocsánatod, nem vagyok vevő rá "

Mindezt úgy, hogy egyébként Ő kezdett el sértegetni.

Vajon Ő miért nem tud bocsánatot kérni és miért ez a reakciója?



2021. jún. 9. 00:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Benned semmi tartás nincs? Minek akarsz ismerkedés szintjén ilyen suttyókkal még tovább alkudozni. "veszekedés után, mindig néztük egymás profilját", tehát nem is az első eset, Mónika show-ba készültök? Ebből az életben nem lesz egészséges kapcsolat.
2021. jún. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de hány évesek vagytok, hogy egymás profilját nézegetitek a helyett hogy beszélnétek??? A pasid egy bunkó pöts, aki nem szeret, eleve elhidegült tőled érzelmileg. Ennek a kapcsolatnak már lőttek, de jobb is ha szétválnak az útjaitok.
2021. jún. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagy vele?
2021. jún. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom a kérdező meg a pasi csak randiznak, nem járnak. Amúgy miért kezdett el sértegetni?
2021. jún. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit keres ez a "Felnőtt párkapcsolatok" rovatban? Még a tinik közé sem illene, leginkább az óvodás huzakodások szintjén van.
2021. jún. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen normal esrtben az a szep dolog ha mindenki.mindenkitol bocsanatot ker (ezt oviban is tanitják...), csak epp az eletben a felnottek joval hulyebbek es ilyen esetben speciel nem kellett volna bocsanatot kerned. Nem fogad el nem vagy neki jo (ezt szebben is eloadhatta volna ugyan), ezt szimplan csak tudomasul kell venni es lépni tovabb.
2021. jún. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Benned több a szeretet mint benne. Ő már kezdi letojni a dolgokat. Vagy pedig csak gyerekes. Most komolyan ijen suttyó a pali és még te kértél bocsánatot. Legyen már tartásod. Ha szeret akkor ő kér bocsánatot.
2021. júl. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!