Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vita után is leszar, nem kér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vita után is leszar, nem kér bocsánatot se semmiért, ti mit tennétek? Valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Összeveszünk és utána is nyugodtan alszik, míg én már sirok az idegtől de le se szarja... Másnap se beszéljük meg és még bocsánatot se kér a csúnya szavai miatt se. Nagyon kikészülve érzem magam, nem tudom meddig bírom még idegileg ... Valamit hátha tudtok segíteni
2019. dec. 4. 23:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Min veszekedtetek? Amúgy aki így viselkedik, azt lehet, hogy dobni kéne, mert ezek szerint élvezi, hogy te sírsz és szar neked? Milyen kapcsolat ez?
2019. dec. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
61%
Mindenkinek más az idegrendszere. Min vesztetek össze, és ki/hogy reagált?
2019. dec. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
Ez a pihenés veszekedés után nem arról szól,hogy most akkor ő jóizűen alszik, hanem ugyanúgy lefárasztotta az a téma, amiről beszéltetek. Jó lenne Megoldásokban gondolkodnotok, ha pedig szeretitek egymást, akkor te főzhetnél neki valami finomat, a kedvencét és mondd neki, hogy ő is csinálhatna valami kedvességet neked, mert szeretnéd, hogy ez a feszültség elmúljon kettőtök között.
2019. dec. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Semmibe vesz mindent amit csinálok, ö szerinte semmit nem csinálok. Pedig jóval több nap megyek dolgozni, nekem nem szabadok a hétvégék se mindig, és nem érek haza hamarabb mint ö. És akkor jön a soha szóval ami nem igaz. Nem igaz hogy soha se főzök, takarítók vagy bármi. Meg az se hogy mindig fáradt vagyok. És kiabál, meg cseszegett. Nem beszélünk, nem beszéljük át ezt se. Csak én mennyire sz.r vagyok. Miközben öt akármire kérem hogy javítsa meg vagy tegye meg nem teszi. Néha elmosogat, néha ö is főz, és ennyi. Takarítani is fél év alatt 1-2x. És még ő olt engem ... annyira elegem van és még megbeszélni se beszéljük. Fáradt vagyok mindig és amikor én nem akkor meg ő ...De az sose számít ha ő az akkor hagyjam aludni. Ha ö hetekig hozzá se nyúl a ledobott pólójáért akkor az nem baj. Ki vagyok ... De ö kiabálhat, meg minden
2019. dec. 4. 23:21
 5/20 A kérdező kommentje:
Én jóval később érek haza. Ö is tehetne valamit ... sőt sok mindent de inkább elmegy ide oda vagy játszik és ennyi
2019. dec. 4. 23:22
 6/20 anonim ***** válasza:
Voltam...a volt csajom volt ilyen, volt hogy nem voltunk egyutt csak telon vitaztunk, nem vicc 1 napog nem vette fel nekem a telefont. Nagyon idegorlo. Passziv-agresszio egy fajtaja ez. Azzal tart sakkban, hogy leszar. En masfel evig erolkodtem, ha latod, hogy ez rendszeres hidd el, nem fog tartosan valtozni.
2019. dec. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%

Min veszekedtek? Biztos, hogy neki kène bocsánatot kèrnie? Sűrűn előfordul?

Ha még tènyleg így van, hogy rondán beszèl veled, meg tojók a fejedre, akkor mièrt nem hagyod ott? Gondolom nem vèletlen tetted ebbe a tèmakörbe a kèrdèsed. Èrtem èn, hogy szereted meg bla bla, de ennek így mi èrtelme?

2019. dec. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ja es meg annyit, hogy vannak emberek nem akarnak kommunikalni. Nagyon rossz tulajdonsag, es inkabb szonyeg ala soprik mert az konnyebb. Kommunikacio nelkul nincs kapcsolat sajnos. Elozo voltam.
2019. dec. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Vagyis 6. :D
2019. dec. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
61%
Na közben írtál. Mièrt hagyod, hogy így bánjon veled? Minek kell neked egy ilyen szrjankó? Dobd ki, ennèl vannak bőven normálisabbak.
2019. dec. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!