Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi az esélye, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy nem csajozott be és még oda jár edzeni is?

Figyelt kérdés

Tavaly februárban, pandémia előtt, nézegettük egymást egy sráccal a fitnessben, de nem léptem és nem adtam olyan jelzéseket, hogy jöhet, mert volt egy bonyolult kapcsolatom és nem akartam inkorrekt lenni. Aztán már március elején lezártuk, a barátoktól tudom, hogy lejárt, de mindig elkerültük egymást időben.

Jövő héten fogok tudni ennyi idő eltelte után először lemenni és az a kérdésem, hogy szerintetek mennyi az esélye, hogy pandémia alatt becsajozott vagy hogy máshol edz? Szerintetek lehet még esély? Ha ott lesz, tuti lépek valamit.



2021. jún. 5. 14:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy van-e csaja vagy nincs, azt neked kell megtudnod. Ha ott lesz a csávó, akkor mindenképp próbálj vele ismerkedni.
2021. jún. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd kiderül. Mit fogsz lépni? Mivan ha visszadob?
2021. jún. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát azt biztosan tudom, hogy bejöttünk egymásnak. Annyira egyértelműen bámult néha és láttam a szemem sarkából, csak nem akartam átcseszni azt, aki épp volt. Gondolom edzőtermet nem vált gyakran az ember, így reménykedem, hogy Ő is ott lesz. Nincs vesztenivalóm. Sztm hangosan köszönök csak Neki, rámosolygok és kacsintok egyet. Ebből nagyon nagy bajom nem lesz. 🙂 Legalábbis remélem. 🙂
2021. jún. 5. 14:14
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Ja értem. Tehát rendes kommunikációt véletlenül se hozz létre xd
2021. jún. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak akkor, ha látom, hogy viszonozza ismét. Nyilván, ha nem reagál, akkor lett csaja. Ha vissza mosolyog, akkor valószínűleg szabad a pálya, sztm
2021. jún. 5. 14:35
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

Ha x feltételezés van akk x feltételezés igaz rá, nulla valós infó. Ezt utálom a nőkben a legjobban. Egy szimpla nagyon egyszerű kérdést sem vagytok képesek feltenni.

Lásd: van barátnőd? 🤷🏻‍♂️


Nem, vigyorgok, ha nem vigyorog vissza, van neki.

Mivan ha nincs csak nekiáll agyalni h most mivan, szabad-e hozzádszólni vagy teis hercegnő vagy vagy most mivan érted.

2021. jún. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
42,7%
2021. jún. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudna erre bárki is válaszolni? :D
2021. jún. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
43.46%
2021. jún. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Neha inkorrektnek kell lenni, kulonben sosem jon ossze.
2021. jún. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!