Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Udvarlásnál, flörtölésnél mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Udvarlásnál, flörtölésnél mi az ami creepy vagy cringe?

Figyelt kérdés
miket érdemes elkerülni?

2021. jún. 4. 18:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Ha közösen fagyiztok, leesik a gombócod, de te felveszed a földről, visszateszed a tölcsérbe és nyalod tovább, majd így szólsz "látod milyen gyors vagyok? 3 másodpercen belül volt ;) "
2021. jún. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem bír magyarul beszélni.
2021. jún. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%

Amikor ok nélkül használ valaki angol szavakat.

Ne legyél már ilyen primitív proli, beszélj normálisan magyarul!

2021. jún. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Túl hamar szerelmet vallani, érzelmekről beszélni. A túlzásba vitt, áradó bókolás. Exhez vagy más nőhöz való hasonlítgatás.
2021. jún. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
2 olyan szó, amit ha a másik kiejt a száján, én azonnal lelépek. Proli szleng.
2021. jún. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Amikor a csaj elkezd ilyet mondani, hogy „A rhák egye kih a bháled the gáchii!”, akkor az ismerkedés befejezettnek tekinthető.
2021. jún. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Közben köpködi a szotyit, az a tuti
2021. jún. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%

#6-os végem😂😂😂😂

De egyébként igen, ha valaki prolin beszél.


Ha valaki már az elején szerelemről, közös jövőről, esküvőről, gyerekről stb beszél. Ezek fontos dolgok, de nem első randin kell.


Ha csak az exről tud beszélni.


Ha indulatos, erőszakos, bunkó, stb.


Ha kérdőrevon valami miatt, kioktató és úgy viselkedik minzha valami elszámolnivalóm lenne neki.


(Megjegyzem az egyik válaszolónak, hogy tizen éve használom az angolt napi szinten és annyira beépült, hogy sokszor automatikusan könnyebben jön az angol mint a magyar- pedig magyar az anyanyelvem- szóval ez nem naggyzolás és igen, előfordul hogy valami hirtelen úgy jut nekem is az eszembe. Ez van, szerintem nem gáz, ezért nem kéne beszólni.)

2021. jún. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%

ami nekem nőként az:

- erőltetetten klasszikusan romantikus, nyálas dicséretek "oh édes mézillatú hercegnőm, méhkirálynőm, selyemhajú tündérek legtündérebbike"

- gagyi verselgetés

- ha nagyon elején vagyunk a dolgoknak, és nem mutattam ilyenre hajlandóságot, ne próbáljon meg letaperolni, sarokba szorítani

- trágár szleng ("sunáználak", "jó a csöcsöd" stb.)

- pajzán utalgatások

2021. jún. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
67%

szóval: ami hátborzongató és kínos - aki nem akar szótárazni annak :)

Minden ami izzadságszagú és erőltetett, minden ami lélekkel teli és spontán. Én legalábbis erre törekszem minden találkozásnál fiúként. De az alap összhang, összeillőség - úgyis megolajoz minden döcögést ha megvan.

2021. jún. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!