Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mivel oldjam a feszültséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel oldjam a feszültséget ha ideges vagyok a randin?

Figyelt kérdés

Szóval randim lesz egy lánnyal jövőhéten, és én ha randim van nagyon szoktam izgulni, hogy ne mondjak/csináljak olyat amivel elszúrom, gyomorideg, kicsit remegés, és hányinger jön rám ilyenkor.Az alkohol sajnos kizárva mert kocsival megyek, messze lakunk egymástól.

Tudtok valami tippet, hogy mitől múlhat el az idegességem?

Esetleg szerezzek be nyugtatót?


2010. aug. 24. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
És mégis mi izgulnivalód van? Tetszel neki, ha találkoztok. Gondolom nem jövőhéten fogtok először beszélgetni egymással, ha mostanáig ment, ezután is menni fog. Hallgass a kocsiban olyan zenéket, amelyektől jó kedved lesz, lenyugszol.
2010. aug. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
De hát nem egy meghallgatásra mész... :| Minél inkább magadat adod, annál nagyobb az esélye annak, hogy jól sikerül a randi. Ne görcsölj.
2010. aug. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
az első válaszoló válaszának az első felével nem nagyon értek egyet. énis izgulok egy randin akár bejövök a másik félnek, akár nem, mert nekem ő bejön, és mindent szeretnék jól csinálni és nem elszúrni és természetes a gyomorgörcs. csak a közös hangot kell megtalálni, onnantól minden simaügy ;)
2010. aug. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Személyesen ez lesz az első talink.Netről ismerjük egymást, én meg nem akarom, hogy csalódást okozzak neki, nem akarom megbántani, félek hogy félreért majd valamit, és akkor nincs mit tenni.
2010. aug. 24. 23:38
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha izgulsz randi előtt, akkor készülődéskor mindig hallgass pörgős, vidámabb zenéket és mikor a tükör elé állsz, készen, gondolj arra, hogy te mindent megtettél azért, hogy a legjobbat nyújtsd. Valószínűleg a lány is görccsel a gyomrában fog veled találkozni, és épp ő is azon fog aggódni, hogy minden jól sikerüljön.


Ha nem szeretnél idegeskedni, akkor annyit kell tenned, hogy magabiztosnak gondolod magad. Mondogatod magadnak, hogy te egy helyes srác vagy, aki kedves, vicces, minden simán fog menni és jól elbeszélgettek majd, a csaj el lesz ájulva tőled (nyugodtan egozhatsz is :D). Hidd el, nem nyugtatókon múlik az ilyen, hanem a tudatban. Hisz, ha tudod, hogy menni fog és sikerül a találka, akkor tényleg így lesz. De ha túlparázod, akkor fusztrált leszel és ideges, el fogod rontani. Sok sikert! :)

2010. aug. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!